Батьківський комітет школи

Наказ МОН України «Про затвердження Примірного положення про батьківські комітети (ради) загальноосвітніх навчальних закладів»

Наказ МОН України від 26 квітня 2011 року N 398 «Про затвердження Примірного положення про батьківські комітети (раду) дошкільного навчального заклад»

Закон україни про благодійну діяльність та благодійні організації від 05.07.2012 р. № 5073-17

Лист МОН щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків від 15.04.2011 №1/9-289

Положення про батьківський комітет комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №6» Дніпропетровської міської ради

Витяг з протоколу №1 від 10.09.2010 р. засідання батьківського комітету школи (Про зразок шкільної форми)

Додаток до протоколу засідання батьківського комітету школи від 10.09.2010 р. (Форма одягу для учнів)

ЗВІТИ ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ БЛАГОДІЙНИХ БАТЬКІВСЬКИХ ВНЕСКІВ  в розділі «Фінансова діяльність»

Склад батьківського комітету на 2023 — 2024 навчальний рік

• Голова батьківського комітету — Боярчук Катерина Володимирівна