Про заклад

Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа №6» Дніпровської міської ради, Чечелівського району, з українською мовою навчання.

Наша школа — це велика дружня родина, де діти пізнають світ, де вчитель живе інтересами дітей, де опікуються проблемами дитини і допомагають їх вирішувати, де панує добро і злагода.

Ласкаво просимо до країни яскравих мрій та творчих звершень — КЗО»СЗШ №6″ ДМР!

Тому кожний наш вчитель постійно збагачує свої професійні надбання, нарощує свій духовний та інтелектуальний потенціал і прагне до особистої самодосконалості, щоб реалізуватися та обрати належну конкурентоспроможну позицію у глобальному інформаційному та полікультурному просторі й гідно відповісти на численні виклики сучасного суспільства.

Бо успіхи наших випускників є вагомим результатом постійної співпраці батьківської громади та вчительського колективу нашої школи. Це забезпечує:

• поглиблене вивчення різних дисциплін;
  • організацію індивідуальної роботи з обдарованими учнями;
  • реалізації науково-досліднецької роботи МАН;
  • виховання переможців та призерів предметних олімпіад;
  • системної підготовки до ЗНО

І ми щиро запрошуємо до співпраці Всіх хто зацікавлений у формуванні Людини XXI століття — нової генерації успішної та креативної особистості!

Эл. пошта:  sz006@dhp.dniprorada.gov.ua
Сайт: www.shkola6.dp.ua

№6 забезпечує:

• Якісну початкову й середню освіту;
  • Допрофільну та профільну освіту;
  • Вивчення англійської мови, інформатики з 1 — го класу, і вивчення другої іноземної мови — німецької мови з 2 та 5 класу;
  • Якісне медичне обслуговування;
  • Раціональне та дієтичне харчування.
  • Співпраця зі спортивними школами, клубами: футбол, карате, гандбол, бадмінтон, теквандо, спортивні танці, шахи, технічне моделювання;

На базі школи працюють гуртки та спортивні секції:

1. Технічне моделювання;
  2. Петриківський розпис;