ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц НАСТРОЙКИ:
Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»
м. Дніпро
+38(050)340-05-28; (056)780-05-23

Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»

МЕНЮ

Школа сьогодні

Робота школи під час дистанційного навчання

ДО УВАГИ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ!

З 10 березня у школах Дніпра розпочинається дистаційне навчання

Враховуючи рекомендації МОН, управління освіти департаменту гуманітарної політики рекомендує відновити освітній процес у форматі дистанційного навчання.

У зв‘язку з тим, що багато вчителів залучено до волонтерської діяльності, розклад уроків може бути змінено про що вам доведе класний керівник.
На допомогу батькам та дітям при дистанційному навчання

З 21 березня 2022 року українські телеканали продовжать трансляцію відеоуроків для школярів 5-11 класів у межах проєкту «Навчання без меж».

Це спільний освітній проєкт Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та регіональних каналів Суспільного мовника, а також платформ онлайн-телебачення MEGOGO (https://megogo.net/ua), Київстар ТБ (https://tv.kyivstar.ua/ua/), 1+1 video (https://1plus1.video/), sweet.tv (https://sweet.tv/) та volia.tv (https://tv.volia.com/).

Проєкт реалізується на основі Всеукраїнського онлайн розкладу (https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad) – ініціативи Міністерства освіти та науки України, в межах якої учні 1-11 класів можуть долучитися до відеоуроків, розміщених на платформі YouTube. Усі охочі можуть додавати нові уроки з розкладу до свого google-календаря, аби отримувати сповіщення про початок трансляції.

А також з 21 березня «Освіторія (https://osvitoria.media/)» запускає прямі ефіри у Всеукраїнському розкладі разом з UNICEF Ukraine та МОН. Основна мета – підтримка дітей, та контакт з однолітками й вчителями.

Розклад уроків буде оновлюватися за посиланням (https://bit.ly/3JsCzde) та публікуватиметься у месенджері Viber (https://bit.ly/3N84cug). Трансляції уроків можна буде переглянути на Youtube-каналі (https://bit.ly/3CZdXGp) Освіторії, а окремі будуть продубльовані на Facebook-сторінці (https://www.facebook.com/UAMON) МОН.

Під час локдауну у школі організована дистанційна форма навчання. Ось як у школі проходять зараз уроки:

Більше фото за посиланням >>>>>