ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц НАСТРОЙКИ:
Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»
м. Дніпро

Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»

Школа сьогодні

Сторінка директора

Морокко Людмила Миколаївна   —   директор.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - morokko.jpg

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Для оперативного вирішення питань та виключення конфліктних ситуацій просимо свої звернення направляти на електронну пошту школи: sz006@ dhp.dniprorada.gov.ua. Всі питання краще починати вирішувати з кабінету директора! Тут Ви знайдете порозуміння і вирішите питання, які у Вас виникли.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!!

24 серпня відбулась шкільна батьківська конференція на якій директор школи Морокко Л.М. звітувалась перед батьками за 2021-2022 навчальний рік .

ШАНОВНІ УЧНІ ТА БАТЬКИ!

Новий 2021 — 2022 навчальний рік у всіх школах України розпочався в умовах дії загальнонаціонального карантину, що триватиме до 1 жовтня, з відповідними правилами та вимогами, які були продиктовані епідеміологічною ситуацією в нашій країні та всьому світі, спричиненою стрімким розповсюдженням коронавірусної хвороби COVID-19. До вашого відома нижче наведено перелік правил та нововведень, що запроваджено у нашому закладі освіти відповідно до Постанови головного державного санітарного лікаря України №9 від 26.08.2021.

Навчання проводиться в одну зміну з дотримання вимоги щодо закріплення кабінетів за окремими класами.

Температурний скрінінг викладачів та персоналу закладу освіти проводиться щодня перед початком роботи.

Відкриття двох входів: центрального та запасного для запобігання скупченню людей.

Доступ батьків та сторонніх осіб до закладу освіти обмежений.

Перебування здобувачів освіти та персоналу у масках під час пересування закладом освіти, окрім учнів початкової школи.

Пересування закладом освіти за вказівниками на підлозі для забезпечення розгалуження потоків і соціального дистанціювання.

Проведення уроків фізкультури, природознавства та інших на свіжому повітрі за теплої погоди, якщо це дозволяє навчальна програма.

Учні з ознаками ГРВІ та підвищеною температурою тіла ізолюються у медичному кабінеті до приїзду батьків з подальшим направлення до дому або медичного закладу.

Обладнання туалетів засобами для миття та дизенфекції рук, а також місцями утилізації засобів індивідуального захисту.

Харчування у їдальні організовано за графіком для кожної паралелі з обмеженням кількості дітей за одним столом.

Провітрювання навчальних кабінетів на перервах та прибирання і дизенфекція приміщень після закінчення навчання.

У разі підтвердження випадку коронавірусної хвороби у здобувачів освіти, усі інші учні цієї групи (класу) потребують самоізоляції з організацією дистанційної форми навчання на цей період.