ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц НАСТРОЙКИ:
Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»
м. Дніпро
+38(067)650-25-71

Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»

Школа сьогодні

Фінансова діяльність

Інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості

використання школою благодійної та спонсорської допомоги

Шановні батьки!

Адміністрація школи дякує Вам за допомогу та підтримку у  організації обладнання навчально-виховного  процесу наших  дітей та  створення  комфортних умов для їхнього перебування у школі.

Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 №1/9-289 «Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків» Закон України »Про благодійництво та благодійні організації»

Постанова Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2000 р. N 1222 »Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування»

Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1/9-272 від 09 квітня 2012 року

«Щодо благодійних внесків»