укриття 066-088-99-32

Тиждень початкової школи!

На минулому тижні в молодшій школі відбувся кольоровий тиждень вдячності ЗСУ. Кожен день був насиченим, пізнавальним, емоційним.Почався тиждень з вшанування пам’яті тих, хто загинув, захищаючи нас і нашу країну. Діти запалили свічки та долучились до національної хвилини мовчання. Здавна вишиванка є оберегом, тому учні розфарбували паперові вишиванки, як знак захисту наших воїнів.Жовтий колір, це колір сонця і радості. І саме діти випромінюють радість і дарують дружбу і веселий сміх. Зелений колір — символ розуму, сили і мужності. День присвячений ЗСУ. Синій колір — символ вірності, спокою, безкінечності. День вдячності матерям. Білий колір — символ чистоти, свободи, миру.Діти створили символи миру! Кожен день ще на крок наближає нас до перемоги!