укриття 066-088-99-32

Телемарафон до Дня Соборності зі Стрийською загальноосвітньою школою №10

22 січня — особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята — проголошення Української Народної Республіки та Акт Об’єднання українських земель. 106 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.»Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України — Західноукраїнська Народна Республіка (Галичина, Буковина, Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка,» — говорилося в Універсалі.Сьогодні учні 9-х та 11-х класів взяли участь в онлайн-конференціъ з учнями Стрийська загальноосвітня школа І-ІІІст. №10На якій ключовим гаслом стало: «Одна, єдина, нероздільна, незалежна, самостійна Україна..!!!»