ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц НАСТРОЙКИ:
Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»
м. Дніпро
+38(067)650-25-71

Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»

Сторінка директора

Морокко Людмила Миколаївна   —   директор.

Освіта вища, вища категорія, педагогічне звання «вчитель-методист»,
 педагогічний стаж — 32 роки.

ПРИЙМАЛЬНИЙ ДЕНЬ: понеділок з 9-00 до 18-00.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Для оперативного вирішення питань та виключення конфліктних ситуацій просимо свої звернення направляти на електронну пошту школи: sz006@ dhp.dniprorada.gov.ua. Всі питання краще починати вирішувати з кабінету директора! Тут Ви знайдете порозуміння і вирішите питання, які у Вас виникли.

Дорогі дев’ятикласники!
Сердечно вітаю вас зі святом – врученням свідоцтв про базову загальну середню освіту.
Ось і настав цей день. День святковий, радісний, незвичний. Для когось – день прощання зі школою, щирими друзями, добрими наставниками. Впевнено прямуйте по шляху, який обрали, пам’ятаючи, що ви є випускниками КЗО «СЗШ №6» ДМР , адже вона з честю виконала свою місію – долучила вас до джерел культури і духовності, збагатила скарбами знань.
Вітаю учнів, які продовжать навчання у рідній школі!
Ви будете опановувати нові цікаві дисципліни, спецкурси, зможете реалізувати себе як лідери учнівського самоврядування, брати участь у яскравих конкурсах, змаганнях.
Любі діти! Щиро бажаю вам гарного відпочинку влітку, незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів.

З повагою директор школи Морокко Людмила
Звіт директора комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 6” Дніпровської міської ради про свою діяльність перед батьківською громадськістю школи за 2019-2020 навчальний рік.