ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц НАСТРОЙКИ:
Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»
м. Дніпро
+38(050)340-05-28; (056)780-05-23

Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»

Школа сьогодні

Сторінка директора

Морокко Людмила Миколаївна   —   директор.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - morokko.jpg

Освіта вища, вища категорія, педагогічне звання «вчитель-методист»,
 педагогічний стаж — 35 років.

ПРИЙМАЛЬНИЙ ДЕНЬ: понеділок з 9-00 до 18-00.
099-364-01-23

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Для оперативного вирішення питань та виключення конфліктних ситуацій просимо свої звернення направляти на електронну пошту школи: sz006@ dhp.dniprorada.gov.ua. Всі питання краще починати вирішувати з кабінету директора! Тут Ви знайдете порозуміння і вирішите питання, які у Вас виникли.

27 квітня 2021 відбулася міська онлайн-науково-практична конференція «Нова українська школа у поступі до формування світоглядних цінностей учасників освітнього процесу». На які директорка школи виступала з промовою на тему » Духовно-моральне виховання як аспект становлення успішної особистості «Відкриваємо серця для добра»

Зі змістом промови та презентацією до неї можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1sWF2e5_eb5uSiOSmjQmgISuKzGz1b8WR?usp=sharing

Дорогі дев’ятикласники!
Сердечно вітаю вас зі святом – врученням свідоцтв про базову загальну середню освіту.
Ось і настав цей день. День святковий, радісний, незвичний. Для когось – день прощання зі школою, щирими друзями, добрими наставниками. Впевнено прямуйте по шляху, який обрали, пам’ятаючи, що ви є випускниками КЗО «СЗШ №6» ДМР , адже вона з честю виконала свою місію – долучила вас до джерел культури і духовності, збагатила скарбами знань.
Вітаю учнів, які продовжать навчання у рідній школі!
Ви будете опановувати нові цікаві дисципліни, спецкурси, зможете реалізувати себе як лідери учнівського самоврядування, брати участь у яскравих конкурсах, змаганнях.
Любі діти! Щиро бажаю вам гарного відпочинку влітку, незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів.

З повагою директор школи Морокко Людмила
Звіт директора комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 6” Дніпровської міської ради про свою діяльність перед батьківською громадськістю школи за 2019-2020 навчальний рік.