Профорієнтація у школі
![](https://shkola6.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/428022996_1538643263643531_739538131645375658_n.jpg)
Учні 9 класів відвідали Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій https://www.facebook.com/profile.php?id=100092500343969 Під час зустрічі дізнались про такі спеціальності:- Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Секретар керівника (організації, підприємства, установи).- Кухар, кондитер.- Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації).- Друкар офсетного плоского друкування, друкар флексографічного друкування.