ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц НАСТРОЙКИ:
Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»
м. Дніпро

Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»

МЕНЮ

Школа сьогодні

Проєкт «Навчання без меж»

З 21 березня 2022 року українські телеканали продовжать трансляцію відеоуроків для школярів 5-11 класів у межах проєкту «Навчання без меж».

Це спільний освітній проєкт Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та регіональних каналів Суспільного мовника, а також платформ онлайн-телебачення MEGOGO (https://megogo.net/ua), Київстар ТБ (https://tv.kyivstar.ua/ua/), 1+1 video (https://1plus1.video/), sweet.tv (https://sweet.tv/) та volia.tv (https://tv.volia.com/).

Проєкт реалізується на основі Всеукраїнського онлайн розкладу (https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad) – ініціативи Міністерства освіти та науки України, в межах якої учні 1-11 класів можуть долучитися до відеоуроків, розміщених на платформі YouTube. Усі охочі можуть додавати нові уроки з розкладу до свого google-календаря, аби отримувати сповіщення про початок трансляції.

А також з 21 березня «Освіторія (https://osvitoria.media/)» запускає прямі ефіри у Всеукраїнському розкладі разом з UNICEF Ukraine та МОН. Основна мета – підтримка дітей, та контакт з однолітками й вчителями.

Розклад уроків буде оновлюватися за посиланням (https://bit.ly/3JsCzde) та публікуватиметься у месенджері Viber (https://bit.ly/3N84cug). Трансляції уроків можна буде переглянути на Youtube-каналі (https://bit.ly/3CZdXGp) Освіторії, а окремі будуть продубльовані на Facebook-сторінці (https://www.facebook.com/UAMON) МОН.