ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц НАСТРОЙКИ:
Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»
м. Дніпро

Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»

Школа сьогодні

5-е грудня День волонтера

5 грудня- всесвітній день волонтера. Ми і раніше чули таке слово, але мало замислювались над його значенням. Саме з початку повномасштабного вторгнення кожен працівник нашої школи разом з учнями та батьками стали не тільки здобувачами освіти, а й активними волонтерами. За цей період ми навчилися плести маскувальні сітки, робити окопні свічки, кроїти та шити термобілизну для воїнів та спідню білизну для поранених. Згуртовано ліпити вареники, смажити пиріжки, варити борщ для наших захисників.На цьому ми не зупиняємось! Продовжуємо підтримувати і допомагати! Дякуємо нашим творчим діткам за малюнки і обереги, які вони постійно роблять своїми руками. Дякуємо кожній родині, яка підтримує волонтерство нашої школи.Разом- ми сила!Вперед до Перемоги!