Зовнішнє незалежне оцінювання

Інформація щодо деяких особливостей

зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року

У 2016 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року.

Кожен учасник ЗНО  має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку:

• Українська мова і література
  • Історія України
  • Біологія
  • Географія
  • Фізика
  • Хімія
  • Англійська мова
  • Іспанська мова
  • Німецька мова
  • Російська мова
  • Французька мова

Програми зовнішнього незалежного оцінювання із усіх предметів розміщені в розділі «Підготовка до ЗНО».

Переклад завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії буде здійснено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Державна підсумкова атестація з української мови, історії України та математики

Для усіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Як оцінки за державну підсумкову атестацію зараховуватимуться й результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики або історії України (період ХХ - початок ХХІ століття).

Встановлення «порогового бала»

Для визначення результатів ЗНО-2016 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал»,тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100-200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.

Детальніша інформація про метод визначення експертами «порогового бала» подана в статті Валерія Бойка «Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання: старі проблеми та нові перспективи».

Більше читайте на сайті ОСВІТА.UA

libfile.php?path=novosti%2F&filename=znoНа порталі www. yandex.ua  запущено безкоштовний інтернет-ресурс для вчителів та учнів «Яндекс.ЗНО». Проект базується на офіційних матеріалах Українського центру оцінювання якості освіти, підготованих у 2010—2013 роках, та містить 61 тест із усіх 14 предметів, з яких проводиться оцінювання.

Метою ресурсу «Яндекс.ЗНО» ( http://zno.yandex.ua/ ) є забезпечення рівних можливостей для якісної підготовки майбутніх абітурієнтів до зовнішнього оцінювання. Вчитель має можливість використовувати тести для тренувального тестування в комп'ютерному класі або просто роздрукувавши потрібну кількість варіантів.

Для контролю успішності на ресурсі передбачено розділ «Мої учні», де педагог зможе оцінити динаміку результатів тестування кожного учня окремо. Учитель отримає докладний звіт: скільки часу було витрачено, скільки завдань вирішено правильно, у відповідях на які питання було допущено помилки, скільки балів набрав би учень на реальному тестуванні. За результатами такого оцінювання педагог може скорегувати процес підготування, приділяючи увагу питанням, засвоєним гірше.

Замовлення на придбання програмних продуктів «Готуйся серйо до ЗНО».doc 24kb

Шановні випускники, на цьому веб-ресурсі ви можете зареєструватися на пробне тестування. Бажаємо успіхів!