04.07.2020
Підготовка школи до нового навчального 2020-2021 року
далее
22.06.2020
День скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні

Замовлення підручників

засідання педагогічної ради (дистанційно)
від 06.04.2020 р.

Голова педагогічної ради:                                     Морокко Людмила Миколаївна
                                                                                директор КЗО «СЗШ № 6» ДМР

Секретар:                                                               Павлюк Олена Анатоліївна,
                                                                                вчитель

Присутні                                                                 56 педпрацівників (дистанційно)

Про здійснення вибору закладом освіти проектів підручників
для 7 класів

Порядок денний:

1. Розгляд та вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класів  КЗО «СЗШ  № 6» ДМР

Слухали:

Морокко Л.М.,директора, яка наголосила, що конкурсний відбір проектів підручників для 7 класів загальної середньої освіти здійснюється з метою забезпечення школярів  новим поколінням підручників згідно з переліком, затвердженим наказом МОН від 12.12.2019 № 1543 “Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2019-2020 роках (7 клас)”. Для організованого проведення конкурсу педагогічні працівники школи були ознайомлені з електронними версіями оригінал-макетів. Це здійснювалося для того, щоб на 2020-2021 навчальний рік до КЗО « СЗШ № 6» ДМР  надійшли друковані примірники саме тих підручників для  7  класу, які будуть обрані закладом освіти. Проінформувала учасників педагогічної ради про відповідальність за здійснений вибір підручників.

Виступили:

Гришина О.І. , заступник директора з навчально- виховної роботи, яка наголосила, що вчителями історії та інформатики  було розглянуто всі електроні версії підручників та обрано наступні варіанти. Обрано наступні підручники:

- Підручник з історії України та інформатики для учнів 7-х класів

15.07.2020