ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц НАСТРОЙКИ:
Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»
м. Дніпро
+38(050)340-05-28; (056)780-05-23

Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»

Школа сьогодні

Закриття табору

З 07.06-25.06.2021 р. на базі школи працював пришкільний табір відпочинку з денною формою перебування дітей «Добрик». За 14 днів зміни 146 вихованців та 26 вожатих відвідали: кінотеатр, театр драми та комедії, розважальний комплекс «Супутник» де переглянули мюзикл, здійснили культпохід до п. Шевченка в мотузкове містечко та Акваріум, п Л. Глоби та «Зелений гай». До дітей в табір завітали ляльковий театр, зD-кінотеатр, шоу мильних бульбашок, зоо-куточок. Тричі діти відвідали басейн на базі спортивного комплексу Придніпровської академії будівництва та архітектури. Серед загальнотабірних заходів всім сподобалися: День іменинника, Веселі старти, Морські пригоди Джека-Горобця. Під час заходів діти отримували призи, солодощі, дарунки. Наприкінці зміни всі вихованці табору та вожаті отримали подарунки.