ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц НАСТРОЙКИ:
Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»
м. Дніпро
+38(067)650-25-71

Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»

Вітання директора школи девятикласників

Дорогі дев’ятикласники!

Сердечно вітаю вас зі святом – врученням свідоцтв про базову загальну середню освіту.
Ось і настав цей день. День святковий, радісний, незвичний. Для когось – день прощання зі школою, щирими друзями, добрими наставниками. Впевнено прямуйте по шляху, який обрали, пам’ятаючи, що ви є випускниками КЗО «СЗШ №6» ДМР , адже вона з честю виконала свою місію – долучила вас до джерел культури і духовності, збагатила скарбами знань.

Вітаю учнів, які продовжать навчання у рідній школі!
Ви будете опановувати нові цікаві дисципліни, спецкурси, зможете реалізувати себе як лідери учнівського самоврядування, брати участь у яскравих конкурсах, змаганнях.
Любі діти! Щиро бажаю вам гарного відпочинку влітку, незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів.
                                                                                                                                           З повагою директор школи Морокко Людмила