Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №6"

Дніпровської міської ради

09.10.2018
Засідання шкільного батьківського комітету

далее

09.10.2018
Заняття майбутніх першокласників

далее




Гімн нашої школи










МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ШКІЛЬНИЙ ПРЕДМЕТ
Українська мова та література
Історія
Математика
Інформатика
Фізика
Хімія
Англійська мова
Біологія
Географія
Світова література
Правознавство
Економіка
Музика
Фізична культура
Трудове навчання
Дивись Результат




Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Письмо от Деда Мороза



 

Відкритий доступ

Відкритий доступ

17 травня 2018 у школі пройшла звітна конференція директора школи перед батьківською громадою. 

<Презентація до виступу директора

 

ЗВІТ

директора комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа № 6" Дніпровської міської ради про свою діяльність перед батьківською громадськістю школи

за 2017-2018 навчальний рік

Шановні батьки, доброго дня! Вітаю Вас на звітній батьківській конференції та з закінченням навчального року.  Зичу всім доброго здоров'я та миру  в Україні! Дозвольте Вашій увазі пропонувати звіт роботи нашого навчального закладу.

Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 6" Дніпровської міської ради з українською мовою навчання Чечелівського району міста Дніпра  збудована в 1936 році. Площа приміщень 3484,9 метрів квадратних, проектна потужність 780 учнів. В школі навчається 733 учня у 25клаcах. Школа працює в одну зміну. Початок занять о 8:30 годині. Шостий урок закінчується о 14 год. Чотири перерви по 15 хвилин, п'ята перерва 5 хвилин. Школа працює над проблемою: "Становлення успішної особистості  вчителя-вихователя як один із аспектів інтеграції  України в європейську систему  освіти".

Відкриті в школі 4 класи «Інтелект України» та 7 класів з інклюзивною формою навчання.

В 2017 - 2018 н. р. школа працювала на ІV етапі  Всеукраїнської дослідно-експериментальної робити за темою  " Становлення успішної особистості вчителя - вихователя як один із аспектів інтеграції України в європейськусистему освіти".

Школа в експерименті авторських шкіл України.

Після уроків учні 1- 4 класів відвідують 4 групи продовженого дня.

В школі працює 50 вчителів, з них 1 сумісник

З них мають:

·         вищу категорію                                  20

·         І категорію                                          8

·         ІІ категорію                                        6

·         спеціалісти з вищою освітою           10

·         спеціалісти                                         6

 

Мають звання:

·         старший вчитель                                3

·         вчитель-методист                              16

·         майстер спорту                                  1

1.      Мають повну вищу спеціальну освіту:                 44

2.      Незакінчену вищу освіту                                        0

3.      базову вищу                                                             6

4.      Навчаються у вищих навчальних закладах         2

В школі працює 9 пенсіонерів:

·         Зозуляк Л.С - вчитель математики

·         Малик Л. І. - вчитель російської мови

·         Кравченко В.В -вчитель іспанської мова

·         Вардуні Л.С. - вчитель ОБЖД

·         Кожемякіна О.О. - вчитель англійської мови

·         Малюга  Н.Б. - вчитель російської мови

·         Стельмах О.Г. - соціальний педагог

·         Нечипоренко О.М. - вчитель фізики

·         Кульбердиєв А.Н. - керівник гуртка "Патріот"

За рахунок варіативної частини вивчаються курси:

·         Майбутнє починається сьогодні - 7 кл.

·         Етика - 5, 6 кл.

·         Євровибір - 10 кл.

·         Математика "Вирішування задач" - 7,10,11 кл.

·         Місто мого дитинства, мій рідний край - 5,6,7 кл.

·         Іспанська мова - 3-11 кл.

·         Українська мова -       10, 11 кл

·         Медикосанітарна підготовка, ЗВ - 10,11 кл

·         Російська мова - 2-7 кл.

·         Уроки сталого розвитку. Основи підприємницької діяльності - 8,9 кл.

·         Психологія - 8, 9 кл.

·         Профільне навчання (технологічний профіль) - 10-11 кл.

В школі навчається 9 дітей-переселенців з зони АТО. Школа постійно допомагає родинам із східних областей, діти з яких навчаються в нашій школі:

·         безкоштовне відвідування новорічних ранків та отримали новорічні подарунки;

·         безкоштовне харчування на суму 12 грн.;

·         пільгове відвідування театрів;

·         благодійний ярмарок (родини отримали продуктові набори);

·         акція «Канцтовари»;

·         подарунки від Червоного Хреста особливим дітям

Згідно з річним планом роботи школи протягом року вчителями були проведені предметні тижні:

      Тиждень початкової школи.

      Тиждень спортивно-оздоровчої кафедри.

      З 26 лютого по 02 березня 2018 року у школі проходив тиждень математики, інформатики та фізики. Тиждень МІФ.

      Тиждень мистецтва

      Тиждень основ безпеки життєдіяльності

26.04.2018 у школі проведено День цивільногозахисту. На якомудітивідпрацьовувалинавичкиевакуації, ознайомитися с профессієюрятівник

11 квітня 2018 з учнями 4-а,4-б та 5-а булипроведені уроки безпеки на залізниці, які проводив заступник начальника ШЧ-1 ПридніпровськоїзалізниціХатнюк О.М.

Атестація педагогічних працівників

В ході атестації проатестовано 9 вчителів школи: Гончар С.М., Крячун Г.С.. Король Т.О., Лабутіна Т.М., Масловська І.О., Малик Л.І., Саакян А.А., Стельмах О.Г., Трофімова Л.І.

1.      Король Т.О.  -  «спеціаліст другої категорії».

2.      Крячун Г.С. - «спеціаліст першої категорії».

3.      Масловська І.О. - «спеціаліст першої категорії».

4.      Саакян А.А. - «спеціаліст першої категорії».

5.      Стельмах О.Г. - «спеціаліст другої категорії».

6.      Трофімова Л.І. - «спеціаліст другої категорії».

7.      Гончар С.М. - «спеціаліст вищої категорії» та звання «учитель-методист».

8.      Лабутіна Т.М. -  «спеціаліст вищої категорії»  та  звання «учитель-методист».

9.      Малик Л.І.  - «спеціаліст вищої категорії»  та педагогічного звання «учитель-методист».

Логічним підсумком успішної діяльності педагогів стає зростання їх фахової майстерності. Педагоги школи переможці у конкурсах

      «Учитель року - 2018 р.», номінація «Фізика» - учитель курсу фізики  Торопова Юлія Миколаївна посів ІІІ місце в міському конкурсі

      «Учитель року - 2018», номінація «Українська мова» - учитель української мови Король Тетяна Олександрівна  - лауреат обласного конкурсу;

      Учасники «Учитель року  500-річчя реформації» в м. Острог, 29-30 березня 2018 р., заступник директора з інклюзивної   освіти  Вишневська О.М.

Участь у конференціях і семінарах:

1. Провели два міських семінари-практикума:

- Для заступників директорів - координаторів шкіл сприяння і культури здоров'я «Духовно-моральне виховання як аспект становлення успішної особистості «Відкриваємо серця для добра» - 15.02.2018 р.

- Для директорів шкіл «Алгоритм впровадження інклюзивної освіти в закладах загальної середньої освіти» - 13.03.2018 р.

2. Учасники І Всеукраїнського з'їзду педагогів із предметів духовно-морального спрямування «Стан, проблеми і перспективи духовно-морального виховання дітей та молоді в Україні» 23-25 червня 2017 р., м. Острог. Виступ  з оповіддю «Вплив духовного виховання на формування особистості» - Зозуляк Л.С., Кирюшкіна М.О.

3. Учасники конференції «Створення моделі впровадження профільного навчання старшокласників» на  базі ресурсного центру «Професійний розвиток молодіжних ініціатив» в міжрегіональному вищому професійному училищі з поліграфії та інформаційних технологій». Виступ директора школи Морокко Л.М. «Досвід співпраці КЗО «СЗШ №6» ДМР з опорним навчальним закладом ДНЗ «МВПУПІТ» у рамках освітнього  округу «Професійна альтернатива» 28.02.2018 р.

4. Учасники Всеукраїнського форуму сім'ї «Щаслива родина - міцна Україна», 14.03.2018 р. в м. Києві, заступник директора з інклюзивної освіти Вишневська О.М.

5. Пройшли тренінги для працівників освітньої сфери «Інклюзивна освіта - рівень свідомості нації», «Інклюзивний простір - практичні кроки», серпень 2017 р., м. Київ, заступник директора з інклюзивної освіти Вишневська О.М.

6. Пройшли практичний курс «Креативні педагогічні стратегії», червень, 2017 р., м. Київ, заступник директора з інклюзивної освіти Вишневська О.М.

7. Учасники «Учитель року  500-річчя реформації» в м. Острог, 29-30 березня 2018 р., заступник директора з інклюзивної   освіти  Вишневська О.М.

8. Виступали на форумі «Генеза походження людства», з доповіддю «Інклюзивна освіта  в середній школі», грудень 2017р. , м. Київ, заступник директора з інклюзивної освіти Вишневська О.М.

9. Навчання в Ізраїлі в межах «Програми професійної підготовки в Ізраїлі» - «Творче мислення та інновації в спеціальній освіті», заступник директора з інклюзивної освіти Вишневська О.М."

"10. Брали участь у конкурсі «Учитель року - 2018» в номінації «Фізика», вчитель фізики Торопова Ю.С., зайняла ІІІ місце в місті, лаутеат обласного туру «Українська мова та література» -- Король Т.О.

11. Учителі школи відвідали семінари:

- «Організація освітнього процесу. Методична робота на основі впровадження системи новітніх педагогічних технологій» - 23.11.2017 р.. СШ № 142. Заступник директора з інклюзивної освіти Вишневська О.М.

- Всеукраїнський семінар з трудового навчання «Трудове навчання в умовах освітньої реформації та шляхи досягнення» - 29-30 листопада. 2017 р. на базі ДОІППО, вчитель трудового навчання Швець Ю.С.

- Зустріч з Дятленко С.М. - заступником департаменту загальної середньої  та дошкільної освіти МОН України за темою: «Нові підходи до реалізації оновленої програми з трудового навчання ЗНЗ». Вчитель трудового навчання Швець Ю.С. - 30.11.2017 р. на базі ДОІППО.

12. Брали участь у обласній веб-конференції для вчителів англійської мови   «Роль    вчителя як фасилітатора    освітнього   процесу» - 21.11.2017 р., ДОІППО, вчитель іноземної мови Кожемякіна О.О.

13. Брали участь у засіданні круглого столу з теми: «Відсутність батька: наслідки та шляхи подолання» - в межах реалізації національної  сімейної програми, 21.11.2017 р. в Центральній міській бібліотеці, заступник директора з інклюзивної освіти Вишневська О.М.

14. Брали участь у міському «Дні батька» та «Дні сім'ї».

15. Брали участь у освітній конференції «Представлення інноваційного проекту для школярів «Свідома освіта»» у м. Черкаси, м. Дніпро, 12.10.2017 р., директор школи Морокко Л.М., заступник директора з навчально-виховної роботи Зозуляк Л.С.

16. Брали участь у засіданні круглого столу на базі ДОІППО «Проблеми та перспективи духовно-морального виховання дітей та молоді», 15.09.2017 р., заступник директора з навчально-виховної роботи Зозуляк Л.С.

17. Відвідали виставку в музеї Д. Яворницького «Велична Біблія». 11.10.2017 р., директор школи Морокко Л.М., заступник директора з   навчально-виховної   роботи Зозуляк Л.С., заступник директора з інклюзивної освіти Вишневська О.М.

18. Провели круглий стіл ""Роль духовно-морального виховання в становленні успішної особистості"" для учасників проекту ""Майбутнє починається сьогодні"".

19. Учасники ІХ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті - 2018»  - нагороджені Золотою медаллю в номінації ""Інноваційні підходи до розбудови інклюзивної освіти як умови розвитку соціальної компетентності дітей і молоді з особливими потребами"" та Дипломом за інноваційну діяльність."       

Пріоритетні завдання на 2018 - 2019 навчальний рік

школа працює на ІV узагальнювальному етапі

 - Реалізація державної політики у галузі освіти та виховання.

 - Відпрацювання моделі становлення успішної особистості  вчителя.

 - Моніторинг рівня успішності особистості  вчителя.

 - Відпрацювання критеріїв оцінки рівня успішності  вчителя.

 - Практичне відпрацювання моделі іміджу кожним  вчителем.

 - Відпрацювання   моделі становлення успішної особистості  вчителя

 - Видання узагальнювальних матеріалів за результатами ІІІ етапу.

 - Реалізація  програмної заяви ""Успішного вчителя""

 - Моніторинг якості освіти.

 - Моніторинг патріотичного  виховання учнів.

 - Контроль дотримання законодавства у галузі освіти.

Участь учнів школи у олімпіадах з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році

"В районних олімпіадах із 733 учнів прийняло участь 350 учнів, що складає 47,7%. Всього 53 переможців:

з них І місце - 14 (біологія, інформатика, правознавство,  хімія, математика, історія, обслуговуюча праця, географія, ОТМ), ІІ місце - 14 (біологія, географія, математика, історія, інформатика, ОТМ, обслуговуюча праця), ІІІ місце - 25 (укр. мова, біологія, математика, історія, право, фізика, англ. мова, географія, ОТМ. хімія).

місце

учень

предмет

учитель

1

III

7-а Халапсіс Денис

Українська мова та література

Морокко Л.М.

2

III

9-а Бабко-Мала Валерія -

Українська мова та література

Морокко Л.М.

3

III

6-а Олефір Ксенія

Математика

Зозуляк Л.С.

4

І

6-а Лосєв Артур

Математика

Зозуляк Л.С.

5

III

10-а Поваренко Ольга

Математика

Ярош Н.Д.

6

І

7-а Концевич Олег

Математика

Лабутіна Т.М.

7

II

7-а Халапсіс Денис

Математика

Лабутіна Т.М.

8

II

11-а Чередніченко Анастасія

Математика

Лабутіна Т.М.

9

III

11-а Троян Аліна

Математика

Лабутіна Т.М.

10

III

7-а Концевич Олег

Математика

Лабутіна Т.М.

11

III

7-а Пляка Олександр

Фізика

Торопова Ю.М.

12

III

10-а Поваренко Ольга

Фізика

Торопова Ю.М.

13

І

11 -а Петрик Ксеній

Історія

Мшаева Е.В.

14

II

8-6 Щербина Руслана

Історія

Мшаева Е.В.

15

II

11-а Троян Аліна

Історія

Мшаева Е.В.

16

III

9-а Шепелевич Олена

Історія

Мшаева Е.В.

17

III

10-а Поваренко Ольга

Історія

Мшаева Е.В.

18

III

11 -а Петрик Ксеній

Історія

Мшаева Е.В.

19

III

10-а Мушкудіані Тамуна

Англійська мова

Кожемяюна О.О.

20

І

8-а Федотова Анастасія

Обслуговуюча праця

Швець Ю.С.

21

II

11 -а Стиценко Діана

Обслуговуюча праця

Швець Ю.С.

22

І

7-а Халапсіс Денис

Біологія

Усенко ЕС.

23

І

8-6 Щербина Руслана

Біологія

Усенко ЕС.

24

II

6-а Шилов Гліб

Біологія

Усенко ЕС.

25

II

7-а Концевич Олег

Біологія

Усенко ЕС.

26

II

10-а Поваренко Ольга

Біологія

Усенко ЕС.

27

II

11 -а Кульбердієв Максат

Біологія

Усенко ЕС.

28

III

6-а Олефір Ксенія

Біологія

Усенко ЕС.

29

III

9-а Бурцева Альона

Біологія

Усенко ЕС.

30

III

9-а Бабко-Мала Валерія

Біологія

Усенко ЕС.

31

III

10-а Сорочан Анастасія

Біологія

Усенко І.С.

32

І

11 -а Попова Анна

Географія

Саржан В.В.

33

І .

11 -а Кульбердієв Максат

Г еографія

Саржан В.В.

34

І

9-а Бабко-Мала Валерія

Г еографія

Саржан В.В.

35

II

10-а Поваренко Ольга

Г еографія

Саржан В.В.

36

III

10-а Поваренко Ольга

Географія

Саржан В.В.

37

І

9-а Бабко-Мала Валерія

ОТМ

Кирюшкіна М.О.

38

І

11-а Троянова Аліна

ОТМ

Кирюшкіна М.О.

39

II

6-а Скок Єлизавета

ОТМ

Кирюшкіна М.О.

40

II

11 -а Долгополова Маргарита

ОТМ

Кирюшкіна М.О.

41

III

9-а Перова Ольга

ОТМ

Кирюшкіна М.О.

42

III

10-а Мушкудіані Тамуна

ОТМ

Кирюшкіна М.О.

43

III

10-6 Петюк Ігор

ОТМ

Кирюшкіна М.О.

44

III

10-6 Пєтряєва Аліна

ОТМ

Кирюшкіна М.О.

45

II

7-а Пляка Олександр

Інформатика

Оболонська Ж.Г.

46

II

10-а Баглай Максим

Інформатика

Оболонська Ж.Г.

47

І

10-а Затерткін Кирило

Інформатика

Оболонська Ж.Г.

48

І

10-а Сагайдак Владислав

Правознавство

Стельмах О.Г.

49

III

10-6 Слупачик Владислав

Правознавство

Стельмах О.Г.

50

І

9-а Шепелевич Олена

Хімія

Ніжніченко О.Є.

51

III

9-а Щербаков Дмитро

Хімія

Ніжніченко О.Є.

52

III

10-а Поваренко Ольга

Хімія

Ніжніченко О.Є.


Участь у Всеукраїнських онлайн-олімпіадах за проектом «На урок»

Предмет

Кількість учасників

Диплом І ступеня

Диплом ІІ ступеня

Диплом ІІІ ступеня

Українська мова

42

5

4

7

Початкова школа

48

4

15

3

Інформатика

317

5

19

30

Біологія

50

9

15

5


Участь учнів школи у Всеукраїнських конкурсах
 

№ з/п

Назва конкурсу

кількість учасників

переможці І ступеня

переможці ІІ ступеня

переможці ІІІ ступеня

1

Конкурс ім. Петра Яцика

32

12

4

3

2

«Кенгуру»

137

57

23

10

3

«Соняшник»

37

2

7

6

4

«Геліантус»

65

5

6

4

5

«Лелека»

78

1

3

12

6

«Левеня»

20

2

4

5

7

«Олімпус»

63

12

10

11

8

«Грінвіч»

27

2

1

1

9

«Кришталева Сова»

72

1

4

15

10

МАН «ЮНІОР» номінація «Екологія»

21

4

9

1

11

«Бобер»

151

50

19

30


На виконання концепції художньо-естетичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах учні школи відвідали:

·         Музей АТО - 10А, 9Б, 6А кл.

·         Шоколадну фабрику - 3-4 кл.

·         Музей анатомії тварин - 10А, 11А кл.

·         Бібліотеку № 17 - 5-6 кл.

·         Театр ім. Т.Г. Шевченко - 9А, 9Б, 10А, 10Б кл.

·         Театр опери та балету - 7А, 8А, 8Б кл.

·         Музей - будинок ім. Д. Яворницького - 7Б, 8А, 8Б кл.

·         Хлібзавод №5 - 5Б кл.

·         Зоопарк ""Аквазоу"" - 5Б кл.

·         Карпати - 9 кл.

·         м. Львів - 7-8 кл.

·         с. Петриківка - 6 кл.

·         м. Одеса - 5-6 кл."

·         м. Харків (збірна школи).

Участь у районних та міських конкурсах  2017-2018 н.р. 

1. ДЮП (Дружина юних пожежних) - учасники 6А клас - ІІІ місце на районному етапі Всеукраїнського конкурсу.

2. Районний конкурс ""Відкрий для себе Україну"" (команда 6А класу та 7А класу) - Гран Прі.

3. Міський конкурс ""Відкрий для себе Україну"" (команда учнів 6А та 7А класів)  - ІІ місце.

4. Районний конкурс ""МАКСІМА"" - переможці.

5. Районний конкурс ""Новорічна іграшка"" - переможці.

6. Районний конкурс ""Собори наших душ"" (Вдовіна О., 4Б кл. - І місце, Скок Є., 6А кл. - І місце, Мороз М, 7Б кл. - І місце).

7. Районний конкурс малюнків  ""Афганістан - мій біль"" Скок Л. - І місце, Грищук К. - І місце.

8. Районний конкурс валентинок ""Моє серденько - тобі"" (Рушенко Г. - І місце, Масловська Д. - ІІ місце).

9. Районний конкурс читців ""О, слово рідне, хто без тебе я?"" (Мушкудіані Т. - Гран-Прі, Кондратьєва А. - І місце, Лимар Н. - ІІ місце).

10. Районний конкурс ""Зоряне коло""

11. Районний конкурс ""Формула успіху"" -  вийшли  в фінал на місто.

12. ""Сокіл!"" (""Джура"") - І місце в районі. " - посіли І місце в місті, в червні обласні змагання.

13. Районний конкурс малюнків до Дня визволення м. Дніпра           «Герої минулої війни» - переможці Скок Ліза - І м., 6А кл.; Мороз Максим - І м., 7Б кл; Гурбіч Аліна - І м., 10А кл.

14. Обласний конкурс «До чистих джерел» - ІІІ м., Кульбердиєв Максат, 11А кл.

15. Районні конкурси малюнків:

До дня визволення міста:

      Скок Єлизавета 6-А -1 місце

      Гурбич Аліна 10-А -1 місце

      Мороз Максим 7-9 -1 місце

 

Конкурс «Собори наших душ»:

      Скок Єлизавета -6-А -1 місце

      Мороз Максим 7-Б-1 місце

 

До Дня гідності і свободи:

      Скок Єлизавета 6-А -1 місце

      Шулінін Іван 6-А -2 місце

      Пєтряєва Аліна 10-б 3 місце

 

Конкурс «Ні шкідливим звичкам»:

      Клименко Денис 6-А 3 місце

      Масловська Даша10-б 1 міс.

 

Конкурс «Афганістан -мій біль»:

      Грицук Катерина 5-А 1 місце

      Скок Єлизавета -6-А 1 місце

      Чорнобильські дзвони:

      Клименко Денис 6-А 1 місце

      Гурбич Аліна 10-А 1 місце

Обласний конкурс «МОЄ РІДНЕ МІСТО»

      Скок Єлизавета -6-А 2 місце

19 квітня 2018 року в стінах школи пройшов батьківський всеобуч з елементами тренінгу на тему: "Щаслива сімя - щасливе дитя"

На якому батьки мали змогу отримати цікаву інформацію та відповіді на питання, які цікавили їх на тему виховання дітей в добу сьогодення.

В школіпрацювало 14 гуртків:

Ø  художнягімнастика;

Ø  танцювальний;

Ø  вокальний ансамбль «Краплинки»;

Ø  хор «Дивосвіт»;

Ø  волейбол;

Ø  баскетбол;

Ø  «Петриківськийрозпис»;

Ø  декоративно-прикладне мистецтво «Попелюшка»

Ø  технічнемоделювання;

Ø  «Юнінатуралісти»;

Ø  «Основи екологічних знань»;

Ø  «Рукопашнийбій»;

Ø  «Туристичний».

Дванадцятий рік в школі відкривається літній табір   відпочинку «Добрик» на 70 дітей з 3-х разовим та цікавою програмою. Планується виїзд дітей на екскурсії, туристичну стежку, до парків, театрів міста, басейн.

І кожен день ми разом працюємо на зміцнення матеріально-технічної бази. Цей навчальний рік не став винятком.

 

Бюджетні кошти

Батьківські кошти

2014 рік

1.  придбаний за кошти депутата міської ради Яцуби А.В. - тістоміс

2.  харчове підприємство «Школяр»  придбав стелажі для посуду та випічки. Оновлений весь посуд

3.  за бюджетні кошти, за міською програмою, медичний кабінет школи отримав обладнання - кушетку, ваги, ростомір, ширму, меблі, деякі ліки

4.  За кошти   депутата     міської     ради   Яцуби А.В. до туалетів були придбані й установлені сантехнічні кабінки

5.  встановлені вікна в кабінеті інформатики й виховної роботи

6.  встановлено спортивний комплекс «Варкаут»

7.  відремонтовано дах над спортивною залою

1.      зроблені панелі в їдальні

2.      відремонтовані кабінети № 19 (математики), №21 (музики), № 22 (інформатики), кабінет завуча з навчальної роботи, дах над спортивною залою, пофарбування всієї школи

3.      встановили вікна в 1А класі (Шишацька Н.В.), 2А кл. (Павлюк А.А), 3А кл. (Шитікова Г.П.), 4Б кл. (Сеітова А.О.), 6А кл. (Ярош Н.Д.), 8А кл. (Мінаєва Е.В.), 9А кл. (Кравченко В.В.)

4.      придбані меблі для логопедичного кабінету (стільці сині)

5.      металопластикові вікна до чотирьох туалетів

6.      придбано та встановлено жалюзі до спальні хлопчиків та дівчатко

7.      інформаційні стенди в каб. 21

8.      дошка каб. №21

9.      відремонтовано кабінет англійської мови

10.  ремонт кабінету завуча

2015 рік

1.      за    кошти   депутата   міської   ради    Яцуби А.В. - лінолеум на два поверхи

2.      20 ліжок

3.      Підвісна стеля в їдальні, кабінеті директора, кабінет заступника директора з ВР, бібліотеці + світильники в цих кабінетах

4.      Комп'ютери (9 шт.) на Intel процесорах

1.      встановлені металопластикові вікна в кабінетах №25, 24, 20, 19, 17, 4. 11

2.      зроблено ремонт в спальні для першокласників (ІV поверх)

3.      відремонтовані кабінети психолога, косметичний ремонт кабінетів №21 (музики), № 22 (інформатики), № 26 (кабінет праці)

4.      придбано газонокосарку

5.      телевізор плазмовий до каб. №8

6.      пошиті покривала на ліжка в спальню

7.      придбано телевізор. Жалюзі та тумба для таблиць в каб. №2

8.      каб. №15 стіл, 6 шаф, крісло офісне

9.      придбано парти та стільці до каб.№2 (17 компл.)

10.  класний куточок каб.№17

11.  меблева стінка в каб. №25

2016 рік

1.     дві праски до кабінету обслуговуючої праці, швейні машини - 5 шт.

2.     14 вікон (каб. № 15, 21,  директора, приймальня, каб. ЗД ВР, кабінет психолога, англійський кабінет)

3.     за міською програмою: обладнання в кабінет біології (мікроскопи, ваги, скелет), хімічні препарати в кабінет  хімії, глобус в кабінет географії, геометричні фігури для кабінету математики, 9 комп'ютерів в кабінет інформатики

4.     становлено вікна в каб. №26

5.     встановлено витяжку в жарочний цех

 

1.      поставлено 1 вікно в медичний кабінет та 4 вікна на вестибюльта ролети - зроблені відкоси, закуплені матеріали

2.      Поставлені сушили для рук та замінені на 4-х поверхах стабілізатори світла

3.      придбаний бойлер в медичний кабінет

4.      пошиті костюми для команди ДЮП (пожежники)

5.      для екологічної агідбригади  придбані банера та декорації на районний та міський конкурси

6.      замінено клейонку в буфеті. Частково докуплені виделки (нержавійка) в їдальню

7.      придбані ліки в медичний

8.      придбано колонки до комп'ютерів

9.      придбано два диванчики на вестибюль

10.  ковдри та подушки в спальню та для пришкільного табору

11.  відкоси в каб. №26

12.  придбано гардини та музичні колонки в каб. №26

13.  каб. №1 - телевізор

14.  каб. №7 - дошка, шафи, стільці

15.  каб. №8 - ноутбук, парти, 2 тумби

16.  каб. №4 - парти, стіл для вчителя, вікна

17.  каб. №17 - парти та стільці, стіл для вчителя, світильники, шафи

18.  каб. №18 - парти

19.  каб. №19 - лінолеум

20.  каб. №21  - шафи

21.  каб. №25 - стільці, жалюзі

22.  каб. №14 - жалюзі

23.  каб. №22 - географічна карта, інформаційні стенди

24.  каб. №15 - стенд «класний куточок»

25.  каб.№9 - стеля, стенди

26.  каб. №21 шафи, стіл, відкоси, музичні колонки

2017 рік

1.      придбаний за кошти депутата міської ради Маковцев І.І. - стеля, світильники, сантехніка, мультимедійний проектор,  кахель на 1-й поверх

2.      за бюджетні кошти відремонтовано медичний кабінет

3.      отримали нові сучасні комп'ютери в комп'ютерний клас

4.      Фірма, яка годує наших дітей придбала бойлер в їдальню та в жарочний цех

5.      отримали 20 ліжок, 20 ортопедичних матрасів для спальні та літнього табору

6.      1 дошку

7.      20 лопат

8.      відремонтована підлога в жарочному приміщенні (кахель)

9.      три великі сумки-інвентаря для заняття легкою атлетикою

10.  енциклопедії для учнів в бібліотеку (на 5 тис.грн.)

11.  замінено труби каналізації

12.  адміністративні два комп'ютери

13.  школу підключено до мережі Ітернет  та встановлено вайфай зону

14.  встановлено ігровий майданчик

15.  кімнати релаксації (медійна та ресурсна) з меблями та обладнанням (плазмовий телевізор, кондиціонер, комп'ютер, принтер, ігри, книги)

16.  два ноутбуки

17.  встановлено вікна в буфеті та їдальні

1.      зроблено вікна в кабінетах №7, 14

2.      ремонт спортивної зали

3.      придбані дивани на 1-й та 2-й поверхи

4.      пошиті костюми (10 українських костюмів)

5.      ролети в вестибюль

6.      придбані парти в каб. № 8

7.      телевізор в каб. 3

8.      шафи в каб. № 16, 10

9.      зроблені панелі в каб. № 17

10.  шафа, стільці (каб. №25)

11.  косметичний ремонт кабінету № 21, 23, 24

12.  підвісна стеля каб. №25

13.  класні куточки в кабінетах № 15, 26, 6

14.  освітлення в каб. № 9

15.  холодильник до медичного кабінету

16.  шафи для нагород (2 шт.)

17.  дві вішалки для одягу

18.  два ролети-жалюзі в медичний кабінет

19.  встановлено вікна у бібліотеці, препараторській каб. біології

20.  становлено підвісну стелю в каб. №7 та в цех зберігання сипучих продуктів

21.  ремонт кабінету логопеда

22.  придбано стіл вчителя та офісний стілець в каб. №25

23.  дошка, шафа та класний куточок в каб. №10

2018 рік

1.      магнітна пересувна дошка на коліщатах

2.      чотири банери на виставку «Сучасні заклади освіти - 2018»

3.      будівництво нової їдальні

4.      благоустрій шкільного подвір'я

1.      придбано шафи до санвузлів

2.      пошиті 10 українських чоботів

3.      перетяжка м'яких меблів

4.      придбання фритюрниці

5.      придбання масажного столу

6.      закупівля та висадка квітів на шкільних клумбах

7.       

Шановні батьки! Наша спільна робота і надалі буде продовжуватись разом з вами. Дякуємо за співпрацю, за те що приділяєте увагу школі, за те що ми разом з вами є учасниками навчально-виховного процесу в школі


   

04 квітня 2018 року у школі відбулося засідання шкільного батьківського комітету :

Порядок денний:

1. Про дотримання мовного законодавства в закладі під час навчально-виховного процесу.

2. Про дотримання чинного законодавства про організацію екчкурсій та подорожей з дітьми у закладах освіти.

3. Про роботу пришкільного літнього табору відпочинку з денним перебуванням "Добрик".

4. Про стан правопорушень учнів закладів освіти міста за 2017-2018 навчальний рік. 

5. Про недопущення виникнення надзвичайних та аварійних ситуацій в школі.

6. Про виконання плану-заходів щодо посилення протипожежного та техногенного захисту обєкта.

7. Про підготовку та проведення Дня цивільного захисту.

8. Про підсумки проведення міських семінарів.

9. Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року - 2018".

10. Про втілення програми "Нова українська школа" та її перспективи.

11. Про проведення благодійного ярмарку.

12. Про озелення шкільного подвіря та проведення Дня землі.

13. Благодійні внески батьків. Звіт батьківського комітету про реалізацію батьківськаих коштів за грудень, січень, лютий, березень  2017-2018 н.р.

Звіт про використання благодійних внесків батьків на 

благоустрій школи за грудень - 2017, січень, лютий -2018 (зі змінами)

Зібрано всього:33085,00 грн.

Клас
Сума
***************
Клас
Сума#
1-А         
 2150,00   
# 6-А      
 900,00  
1-І
 2800,00
# 6-Б
 650,00
1-У
    # # 6-В
    #
2-А
 2600,00
# 7-А
 2970,00  
2-Б
 3125,00
# 7-Б
 200,00
2-І
      # # 8-А
 980,00
3-А
 1000,00
# 8-Б
 950,00
3-Б
     #
# 9-А
 1000,0
3-І
 2410,00
# 9-Б
 300,00
4-А
 3950,00
# 10-А
 1450,00
4-Б
    # # 10-Б
 1600,00
5-А
 600,00
# 11-А
 900,00 
5-Б
 2210,00
# # #

Витрачено:


Заходи
Вартість
1 Матеріали для поточного ремонту  
3017, 00 грн.
2 Електротовари
480,00 грн.
3 Новорічна дискотека
1000,00 грн.
4 Лопати 4 шт.
480,00 грн.
5 Краска, валики, кісточки
1859,00 грн.
6 Ремонт бібліотеки
6253,50 грн.
7 Шафи для інвентаря в санвузли
10750,00 грн.
8 Потолок в каб.7
12782,52 грн.
9 Крани, сіфони і т.д.
910,00 грн.
10 Канцтовари
1792,97 грн.
11 Підписка
143,00 грн.
12 ТО принтера і ПО
935,90 грн.
13 Оформлення школи
4919,96 грн.
14 Ролик презентація, обслуг.сайту
2952,00 грн.
15 Видатковий матеріал (туалетна бумага, хімія)
2122,33 грн.
16 Оздоблювальні послуги 
5420,00 грн.
17 Медичний кабінет
855,54 грн.
18 Призи, подарунки, солодощі
1710,22 грн.
19 Відро
69,80 грн.
20 Пересадка квітів
68,00 грн.
21
Вода
217,20 грн.
22
ТО манометрів
3623,83 грн.
23
Масажний стіл
1825,00 грн.
24
Спортивний інвентарь
4148,00 грн.
25
Терморегулятор на бойлер
200,00 грн.
26 Реставрація диванів 4350,00 грн.
27 Конкурс "Джура" 530,00 грн.
28
Дверні ручки, замки
250,00 грн.

Всього витрачено: 73720,87 грн.

Залишок на кінець звітного періоду: 32257,13

Голова батьківського комітету школи Андрійчук Марина Миколаївна (4А, 9А ) 
Секретар батьківського комітету Панова Інна Іванівна (11А)

Звіт директора школи перед батьківською громадськістю

Довідка на навчальний заклад

Статут школи

Свідоцтво про атестацію

Презентація з нормативно-правовими документами щодо ліцензування

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб у навчальному закладі

Адміністрація закладу та часи прийому

Склад піклувальної ради та план роботи

Розяснення порядку прийому до першого класу

Умови доступного навчання для дітей з особливими потребами

Моніторинг якості освіти

Інформація про інформаційне забезпечення

Інформація про навчально-методичне забезпечення

Відомості з єдиного державного реєстру

Виписка з єдиного державного реєстру

Кадровий склад навчального закладу

Робочий навчальний план

Звітна конференція-2017

У 2017-2018 н.р. в школі працює 56 вчителя

З них мають:









вищу категорію


17






І категорію


3






ІІ категорію


4






спеціалісти з вищою освітою


22






спеціалісти


6





Мають звання:









старший вчитель


4






вчитель-методист


12






майстер спорту


1





Мають повну вищу спеціальну освіту:

40






незакінчену вищу освіту


0






базову вищу


6






Навчаються у вищих навчальних закладах

3





В школі працює

8 пенсіонерів


Зозуляк Л.С - вчитель математики





Малик Л. І. - вчитель російської мови





Кравченко В.В - іспанська мова





Вардуні Л.С. - вчитель ОБЖД





Кожемякіна О.О. - вчитель анг.мови





Малюга Н.Б. - вчитель російської мови







Стельмах О.Г. - соціальний педагог







Нечипоренко ОМ. - вчитель фізики



В 2017-2018 навчальному році в школі навчається 737 учнів, відкрито 25 класів, 5 груп продовженого дня (150 чол.). Перші класи - повного дня з 3-х разовим харчуванням, сон, ігри на свіжому повітрі. Кожного дня з ранку 15-ти хвилинки спілкування класних керівників та класу.

30 листопада у школі відбулися шкільні батьківські збори 

Порядок денний :

1. Результати участі учнів КЗО "СЗШ№6" ДМР в районноих та міських олімпіадіх.

2. Результати Всеукраїнського  конкурсу ім. П.Яцика.

3. Підсумки участі учнів школи в районних та міських конкурсах.

4.Участь вчителів Король Т.О. та Торопової Ю.М. у  міському конкурсі "" Вчитель року 2018" в номінації 

українська мова та фізика.

5.Реконструкція майстерень під харчоблок.

6.Зміцнення матеріально-технічної бази школи.

7.Безпека дітей у школі.

8. Звіт батьківського комітету школи за витрачені кошти (вересень,жовтень, листопад).

9.Авторська школа в Україні.

10.Різне

Звіт про використання благодійних внесків батьків на 

благоустрій школи за вересень, жовтень, листопад - 2017

Зібрано всього: 76344, 70 грн.

клас сума ******************* клас сума
7300       
900          
6800

3400
3850
1000
5825
2325


 4600

5200

3675
9610

1050


925

3750

3000
2300
700

1000.

10А 750

7100
10Б 2456
# # # 11А

700



Витрачено 

Заходи
Вартість
борг за      кахель у холі 
16200,00 грн.
борг за літо 11571,42 грн.
матеріали для поточного ремонту 
3318,61грн. ( з доставкою)
лампи, стартери, сетевой фільтр 4527, 00 грн.
інструменти для обслуговування території 
870, 00 грн.
краска,валики,кісточки 11089,00 грн.
вікно для бібліотеки 
6160,00 грн.
монтаж вікна к.12
960,00 грн.
монтаж відкосів (бібліотека,буфет)
1000 грн.
крани, сифони 410,00 грн.
канцтовари
1205,04 грн.
вивіска для фасада 1000,00 грн.
обігрівачі 3548,00 грн.
обслуговування принтера  1617,50
расходні матеріали (туалетна бумага,хімія) 2713,83
послуги ламінування та розпичатки 236,00
медичний кабінет 648,46 грн.
печатні роботи 500 грн.
кружки рукоділля

493,65 грнн.

відеопрезентація школи 1800 грн.
акустика(колонки) 450,00 грн.
олімпіади 420,49 грн.
інтернет 1010,00 грн.
# #

Всього за три місяці витрачено: 41944,54
Остаток на 01.12.2017 6628,74
15.10.2018
49006 м.Дніпропетровськ, КЗО СЗШ№6 вул.Робоча,64
тел. +38(0562) 42-36-28
www.shkola6.dp.ua
Головний редактор сайту - Оболонська Жанна Григорівна
ВЕБ-майстер проекту - Шишацький Олег Вікторович