Минулий навчальний тиждень пройшов в кропіткій, напруженій праці як вчителів так і дітей. Учні нашої школи брали участь у районних олімпіадах з декількох навчальних дисциплін.

Детальнiше

Музичні фізкультурні хвилинки.

Детальнiше

Вчитель року

Нормативно - правове забезпечення  конкурсу

Рішення колегії МОНмолодьспорту

Накази  МОНмолодьспорту

Листи ІІТЗО

Інші документи

Офіційний сайт Всеукраїнського конкурсу "Учитель року"

"Вчитель року - 2018" в номінації "Вчитель української мови та літератури"
Вчитель української мови та літератури Король Тетяна Олександрівна - учасник конкурсу

"Вчитель року - 2018" в номінації "Вчитель фізики"
Вчитель фізики Торопова Юлія Миколаївна - учасник конкурсу

"Вчитель року - 2016 " в номінації "Вчитель біології"

28 та 29 листопада 2016 на базі гімназії  № 57 проходив міський етап Всеукраїнського конурсу "Вчитель року " у номінації "Вчитель біології". В консурсі приймали участь 6 вчителів шкіл міста серед яких і була вчитель з біології Усенко І.С Кожен конкурсант представив свою візитку-самопрезентацію,  показав майстер-клас, а останнім випробуванням стало написання тесту з предмету.

"Вчитель року - 2015" в номінації "Вчитель предмету Захист Вітчизни
"

10 та 11 грудня на базі ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Дніпропетровської міської ради проходив міський етап Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року - 2016". В конкурсі приймали участь 4 вчителя шкіл міста серед яких був і вчитель предмету "Захист Вітчизни" нашої школи  - Кульбердиєв А.Н.  Кожен конкурсант представив свою візитку-самопрезентацію,  показав майстер-клас, а останнім випробуванням стало написання тесту з предмету.
libfile.php?path=vchitel_roku%2F&filename=uchitel_roku_2016_1  libfile.php?path=vchitel_roku%2F&filename=uchitel_roku_2016_2  libfile.php?path=vchitel_roku%2F&filename=uchitel_roku_2016_12
libfile.php?path=vchitel_roku%2F&filename=uchitel_roku_2016_3  libfile.php?path=vchitel_roku%2F&filename=uchitel_roku_2016_4  libfile.php?path=vchitel_roku%2F&filename=uchitel_roku_2016_5
libfile.php?path=vchitel_roku%2F&filename=uchitel_roku_2016_6  libfile.php?path=vchitel_roku%2F&filename=uchitel_roku_2016_7  libfile.php?path=vchitel_roku%2F&filename=uchitel_roku_2016_8
libfile.php?path=vchitel_roku%2F&filename=uchitel_roku_2016_9  libfile.php?path=vchitel_roku%2F&filename=uchitel_roku_2016_10  libfile.php?path=vchitel_roku%2F&filename=uchitel_roku_2016_11

Кульбердиєв Ахмет Ніязович посів ІІ місце в міському конкурсі "Учитель року - 2016".
Вітаємо Ахмета Ніязовича з перемогою та бажаємо перемоги на обласному етапі, який відбудеться 18 грудня 2015 р.

Фінальний етап обласного туру конкурсу

У І турі конкурсу (районний, міський) взяли участь 77 вчителів області. На участь у ІІ турі (обласний) подали заявки 20 вчителів.

Фінальний етап ІІ туру конкурсу проходив 10-12 лютого 2016 року на базі комунального закладу освіти «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» Дніпропетровської міської ради.
За підсумками журі  Кульбердієв А.Н., вчитель предмету Захист Вітчизни нашої школи, став лауреатом обласного конкурсу.

libfile.php?path=novosti%2Fn_2016%2F&filename=zv_4  libfile.php?path=novosti%2Fn_2016%2F&filename=zv_3  libfile.php?path=novosti%2Fn_2016%2F&filename=zv_2

libfile.php?path=novosti%2Fn_2016%2F&filename=zv_1  libfile.php?path=novosti%2Fn_2016%2F&filename=zv_5  libfile.php?path=novosti%2Fn_2016%2F&filename=zv_6

"Вчитель року - 2015" в номінації "Вчитель хімії"

Вчитель хімії - Ніжніченко Олена Євгенівна (Лауреат)

Завітайте на блог Ніжніченко О.Є.

libfile.php?path=vchitel_roku%2F&filename=vchitel_roku_2015_2   libfile.php?path=vchitel_roku%2F&filename=vchitel_roku_2015_2   libfile.php?path=vchitel_roku%2F&filename=vchitel_roku_2015_2

"Вчитель року - 2014" в номінації "Директор року"

Директор КЗО "СЗОШ №6" - Морокко Людмила Миколаївна

4 березня в Дніпропетровській міській раді відбулося нагородження призерів та лауреатів міського туру Всеукраїнського конкурсу « Учитель року - 2014 ».

У номінації «Директор школи - 2014» Морокко Л.М. посіла ІІ місце. ЇЇ собисто привітав мер Дніпропетровська Іван Куліченко. Людмила Миколаївна була нагороджена вітальною грамотою міського голови та грошовою премією.

libfile.php?path=vchitel_roku%2F&filename=direktor_roku_1  libfile.php?path=vchitel_roku%2F&filename=direktor_roku_2

libfile.php?path=vchitel_roku%2F&filename=direktor_roku_3  libfile.php?path=vchitel_roku%2F&filename=direktor_roku_4

20-21 листопада 2013 року в СШ № 138 проходив міський конкурс «Учитель року - 2014» в номінації «Директор школи» в якому брала  участь   директор нашої школи Морокко Людмила Миколаївна. Конкурс проходив в два етапи випробувань:  заочний і головний.

libfile.php?path=novosti%2F&filename=durektor_roku_2   libfile.php?path=novosti%2F&filename=durektor_roku_3

Під час очного туру учасники представляли візитну картку «Я директор», продемонстрували власний досвід «Я роблю це так!»,  родзинкою Людмили Миколаївни став досвід її роботи з інклюзивної освіти який вона показала у своєму відеоролику, також всі учасники мали  зробити домашнє завдання: розробити План заходів з реалізації  Національної стратегії розвитку освіти в Україні до 2021 року, та зробили аналіз  уроку .

Вітаємо нашого директора Людмилу Миколаї з  ІІ місцем в міському конкурсі «Учитель року - 2014».

"Вчитель року - 2012" в номінації "Українська мова та література"

Вчитель української мови та літератури - Чернявська Ольга Дмитрівна (Лауреат)

"Вчитель року - 2011" в номінації "Історія"

Вчитель історії та правознавства - Мінаєва Ельвіра Василівна (Лауреат)