Участь у конференціях і семінарах

2014-2015 рр.

УЧАСТЬ КЗО «СЗОШ №6» У СЕМІНАРАХ:

• Всеукраїнський семінар-практикум  керівників наукових відділень Ман України фізико-математичного та технологічного профілю «Приоритетні напрямки діяльності наукових відділень МАН в   умовах   викликів сьогодення» у м. Житомирі.   (Кожемякіна О.О. - керівник наукового товариства «Пошук»).
  • Постійно-діючий семінар-практикум молодих вчителів трудового навчання в ДОІППО «Післядипломний професійний розвиток педагогів» (Швець Ю.С. - вчитель трудового навчання).
  • «День психологічної служби системи освіти Дніпропетровщини - рік 23» - проводив Дніпропетровський обласний НМЦ практичної психології на базі Машинобудівного коледжу (Малик Л.І., Масловська І.О. - психологи).
  • Семінар для директорів на базі НВК № 148 «технологія практичного моделювання в управлінні освітніми процесами інноваційного начального закладу» (Морокко Л.М. - директор).
  • Тренінг Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» для вчителів інклюзивних класів «Організаційно-методичне забезпечення процесу запровадження інклюзивного навчання» (Масловська І.О. - психолог, Котенко О.Ю. - вчитель поч. кл.).
  • Обласний семінар «Новий стандарт освіти. Провадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчальний процес початкової школи». Зустріч з авторами програми. (Саакян А.А. - вчитель поч.кл.).

2016-2017рр.

• 17.11.2016 семінар-тренінг на базі методичночного центру "Формування цінностей та переконань духовно-морального здорового середовища в навчальних закладах Дніпра, стратегія та перспективи " (заступник директора  Зозуляк Л.С.)
  • 01.12.16-02.12.16 участь у Всеукраїнському наково-практичному семінарі "Актуальні питання впровадження інклюзивного навчання в умовах реформування освітніх змін " на базі Миколаївської спеціалізованої школи "Академія дитячої творчості" (доповідач директор школи Морокко Л.М., учасник - асистент вчителя - Колісник Т.А.)

УЧАСТЬ КЗО «СЗОШ №6» У КОНФЕРЕНЦІЯХ:

• IV всеукраїнська науково-практична конференція «Формування компетентностей обдарованої особистості в системі освіти, проводила НА педагогічних наук України у м. Києві. (Кожемякіна О.О.) виступала з темою «ООП учнів в інклюзивних класах».
  • Участь у всеукраїнській конференції «» (Зозуляк Л.С., Лабутіна Т.М.)
  • Всеукраїнська науково-практична  конференція «Актуальні проблеми безперервної освіти вчителів природничо-математичного циклу дисциплін: досвід, інновації» (Швець Ю.С.). ДОІППО.
  • ІІІ всеукраїнська науково-практична конференція «Філософсько-теоретичні та практико-зорієнтовані   аспекти   випереджаючої освіти   для  сталого   розвитку (Усенко І.С.). ДОІППО.
  • Аналіз підсумків роботи за 2014 - 2015  навчальний рік свідчить: колектив учителів у процесі своєї діяльності ефективно працював над реалізацією освітніх завдань, які були сконцентровані в проблемі області та  дослідно-експериментальної роботи школи.

2016-2017 рр.

• Всеукраїнська науково-практична конференція "Духовність як цінність " фундація сучасної освіти"(доповідач ЗД з НВР ЗозулякЛ.С. тема доповіді "Психолого-педагогічний супровід формування духовних цінностей особистості в інклюзивних класах") ДОІППО
  • 29.11.2016 - 30.11.2016 I зїзд корекційних педагогів України "Актуальні питання соціалізації дітей з особливими освітніми потребами" (заступник директора Зозуляк Л.С., асистент вчителя - Бабко-Мала Я.В.)