02.10.2019
  ... далее

Сторінка директора школи

libfile.php?path=&filename=morokko

Морокко Людмила Миколаївна   -   директор.

Освіта вища, вища категорія, педагогічне звання «вчитель-методист»,
 педагогічний стаж - 32 роки.

ПРИЙМАЛЬНИЙ ДЕНЬ: понеділок з 9-00 до 18-00.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Для оперативного вирішення питань та виключення конфліктних ситуацій просимо свої звернення направляти на електронну пошту школи: School_6@i.ua. Всі питання краще починати вирішувати з кабінету директора! Тут Ви знайдете порозуміння і вирішите питання, які у Вас виникли.

IX Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти-2018"

15-17 березня відбулася головна подія освітньої галузі України - Дев'ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018» у Київському Палаці дітей та юнацтва.
Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.
Не залишилась і остронь наша школа. За результатами конкурсу робіт наша школа отримала диплом та золоту медаль у номінації "Інноваційні підходи до розбудови інклюзивної освіти як умова розвитку соціальної компетентності дітей і молоді з особливими потребами".

23.10.2019