Шкільний Зал Бойової Слави

3D Подорож по музею

1museum
В школі активно використовується музейна робота. Діє зал Бойової Слави присвячений 236 стрілковій девізії та 447 корпусному та 447 артилерійському полку. Зал створено в 1968 році.

В 1999 він відкритий після реконструкції, керівник - вчитель історії Скиба С.М. Нині в залі представлені експозиції які відображають бойовий шлях 236

Стрілкової дивізії та 447 артполку, матеріали учнівської мандрівки в сім'ю «Я юність дідусеву крізь роки пронесу», альбоми девізій, книги пам'яті, створені учнями школи, присвячені ветеранам ВВВ з мікрорайону школи.
За підсумками роботи присвяченої 56 - річчю Перемоги Рада Залу Бойової Слави museumнагороджена грамотою міського відділу освіти.

В 2005 - 2006 н.р учні 9 - 11 класів вели пошукову роботу завершенням якої став альбом «Герої Радянського Союзу 236 Дніпропетровської Красно знаменної ордена Суворова стрілкової дивізії».
На базі залу Бойової Слави проведені учнівські конференції: «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» - результат учнівської пошукової роботи 10 класів в 2006 р. «Я юність дідусеву крізь роки пронесу»; «Прощавай ХХ століття» - захист курсових робіт учнів II класів в 2006 р.
museum1
«Партизанський рух та Підпілля Дніпропетровщини в роки ВВВ» для учнів 9 - 11 кл. вчитель Скиба С.М. 2005р.

«Пам'ятні місця м. Дніпропетровська пов'язані з ВВВ» - захист пошукових завдань: 5 - 11 класів 2006 р. кер. Ярош Н.Д.

З жовтня 2006р учні 5 - 11 класів школи виконують творчі пошукові завдання до 75 - ти річчя Дніпропетровської обл., та 70 річчя школи.

У листопаді 2011 року, Дніпропетровська міська рада управління освіти та науки, міська рада ветеранів нагородили грамотою СЗШ №6 за II місце в міському огляді-конкурсі музеїв, кімнат бойової, трудової слави, присвячений 25-річчю створіння Організації ветеранів України, Наказ №289 від 23.11.2011 р.

libfile.php?path=&filename=gramota3    libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=gramoti_5    libfile.php?path=znamenu_datu%2F25_rihnicya_afgana%2F&filename=podyaka_afgan

Рада Залу Бойової Слави
  1. Мінаєва Ельвіра Василівна - голова Ради, викладач історії
  2. Трофімов Віктор Іванович - голова Ради ветеранів 236СД
  3. Ярош Наталія Дмитрівна - заступник директора з ВР
  4. Стиценко Діана - учениця 7А кл.
  5. Полякова  Валерія - учениця 11А кл.
  6. Заруднєв Микита - учень 8А кл.
  7. Філін Владислав - учень 8А кл.
  8. Братков Микита - 9А кл..

У музеї Бойової Слави працює лекторська група у складі:
  1. Корогод Олександра - учениця 10А кл.
  2. Братков Микита - учениця 9А кл.
  3. Стиценко Діана - учениця 7А кл.
  4. Троян Аліна - учениця 7А кл.
  5. Полякова Лера - учениця 10А кл.
  6. Панова Ганна - учениця 7А кл.
  7. Єременко Артем - учень 8А кл.
  8. Мінаєва Лена - учениця 8А кл.
  9. Філін Влад - учень 8А кл.

Проводяться лекції у музеї за темами:

1. «Бойовий шлях 236 стрілецької дивізії та 447 артполку».
2. «Визволення міста Дніпропетровська від фашистських загарбників».
3. «Брестскаякрепость».
4. «Учасники тилу періоду Великої Вітчизняної війни».
5. "Нюрнбергский процес".
6. "Герої Дніпропетровщини".
7. "Забыть нельзя, помнить!".
8. "Героїчні сторінки ІІ Світової війни".
9. "Нацызм. Путь к агрессии гибели".
10. "Міфи та реальність подій ІІ Світової війни".
11. "Партизанський рух на Україні в роки ВВВ". "Діти війни".
12. "Форсування Дніпра - Аульський плацдарм".

libfile.php?path=&filename=pdfНаші герої

План роботи шкільної кімнати Бойової Слави

Силами батьків, дітей та вчителів у школі створена Стела миру та експозиція "З Україною в серці"

libfile.php?path=muzey%2F&filename=stella_1 libfile.php?path=muzey%2F&filename=stella_8
libfile.php?path=muzey%2F&filename=stella_2  libfile.php?path=muzey%2F&filename=stella_6
libfile.php?path=muzey%2F&filename=stella_5  libfile.php?path=muzey%2F&filename=stella_7

18     жовтня 2013 р.,      напередодні       святкування         70- річчя        визволення          м. Дніпропетровська від фашистських загарбників в рамках районних заходів Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради за підтримки районної організації Партії регіонів  відбулося урочисте відкриття оновленої експозиції  Залу Бойової Слави, присвяченої 236 Дніпропетровській Краснознаменній Ордена Суворова ІІ ступеня стрілковій дивізії,  яка в 1943 р. звільнила м. Дніпропетровськ від фашистських загарбників.

Гості:

• Депутат Верховної Ради І.М. Циркін.
  • Голова     Красногвардійської    районної    у    місті   Дніпропетровську   ради   О .В. Лещенко.
  • Заступник голови Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради Г. Г. Сіверська.
  • Голова ради ветеранів Красногвардійського району Ю. І. Іванов.
  • Депутатський корпус Партії регіонів, ветерани , учні та педагоги шкіл № 6, 89, 34, 15, 101.

libfile.php?path=&filename=zberegemo_peremogu_12libfile.php?path=&filename=zberegemo_peremogu_11

libfile.php?path=&filename=zberegemo_peremogu_10      libfile.php?path=&filename=zberegemo_peremogu_9

libfile.php?path=&filename=zberegemo_peremogu_5     libfile.php?path=&filename=zberegemo_peremogu_8