Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №6"

Дніпровської міської ради

Минулий навчальний тиждень пройшов в кропіткій, напруженій праці як вчителів так і дітей. Учні нашої школи брали участь у районних олімпіадах з декількох навчальних дисциплін.

Детальнiше

Музичні фізкультурні хвилинки.

Детальнiше


Директор школи КЗО СЗОШ№6
Морокко Людмила Миколаївна


Гімн нашої школи










МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ШКІЛЬНИЙ ПРЕДМЕТ
Українська мова та література
Історія
Математика
Інформатика
Фізика
Хімія
Англійська мова
Біологія
Географія
Світова література
Правознавство
Економіка
Музика
Фізична культура
Трудове навчання
Дивись Результат




Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Письмо от Деда Мороза



 

Секції та гуртки

Гуртки та секції

gurtkigurtki2

 ГРАФІК

роботи шкільних гуртків та спортивних секцій

 

№ з/п

Назва гуртка/день тижня

понеділок

вівторок

середа

четвер

п'ятниця

субота

неділя

кабінет

керівник

СПОРТИВНІ  СЕКЦІЇ

1

«Волейбол» 9-11 кл.

15:40-17:00

15:00-17:40

15:00-17:00

15:00-17:00

15:40-17:40

 

 

спортзал

Гончар Світлана Миколаївна

2

«Рукопашний бій»

17:00-18:00

18:00-19:30

19:30-21:00


17:00-18:00

18:00-19:30

19:30-21:00


17:00-18:00

18:00-19:30

19:30-21:00

 

 

спортзал

Кувалдін  Сергій Олександрович

3

Громадська організація клуб "Леді"(художня гімнастика)

 

16:30-18:00

18:00-20:00

 

16:30-18:00

18:00-20:00

 16:00-18:00

17:00-20:00

09:00-15:00

09:00-15:00

м.спортзал

спортзал

Грищенко Людмила Володимирівна

4

«Туризм»

2-4кл

5-6кл


14:05-15:30

15:30-18:30

 


14:05-15:30

15:30-18:30


 

 

 

спортзал

каб. № 9

Шураєв В'ячеслав Олександрович

5

Танцювальний «Пульс»

2-4кл, 5-7кл, 8-10кл

16:30-20:00

 

 

16:30-20:00

 

 

 

м.спортзал

Філоненко О.О.

ГУРТКИ

6

Хор «Дивосвіт» 2-7кл

15:00-17:00

15:00-17:00

15:00-17:00

 15:00-17:00

15:00-17:00

 

 

каб. №21

Виноградова Світлана Олександрівна

7

«Петриківський розпис»

 

 14:00-15:00


14:00-15:00

 

 

 

 каб. №23

Саржан Вікторія Володимирівна

8

«Технічне моделювання»

12:00-15:00

12:00-16:00

12:00-16:00

12:00-16:00

 

 

 

каб. №19

Ковтун Лідія Денисівна

9

Екологічний «Юні друзі природи»

 

14:30-16:30

 

14:30-16:30

 

 

 

каб. № 7

Шишацька Наталія Володимирівна

10
Бологічний "Юні квітникарі"

13:20-16:20

13:20-16:20




каб.№12
Усенко Ірина Сергіївна

11

Військово-патріотичного  виховання «Подвиг»

14:00-17:00

14:00-17:00

14:00-17:00

 

 

 

 

Каб. №7

Акопова Ірина Карленівна

12

Загін «ДЮП»

 

 

 15:00-17:00

 


 

 

Каб. № 25

Малюга Наталія Борисівна

13

Загін «ЮІД»

 

 

 

14:05-15:00




Каб. № 24

Мінаєва Ельвіра Василівна

14

Бісероплетіння «Попелюшка»

 


 15:00-19:00

15:00-19:00

 

 

 

Каб. 23

Романішина О.П.

15

Загін волонтерів Червоного Хреста «Турбота»

 

 

 

 

15:00-17:00

 

 

Каб. № 12

Вардуні Л.С.

16

Євроклуб «Контененталь»

 

15:00-17:00

 

 

 

 

 

Каб. № 7

Кожемякіна О.О.

17
"Юний фотограф"

15.00-17.00




Каб. № 12
 Петрусев С.В.

18

Рада ЗБС

 

 

 


 14:10-15:10

 

 

ЗБС

Мінаєва Е.В.






49006 м.Дніпропетровськ, КЗО СЗШ№6 вул.Робоча,64
тел. +38(0562) 42-36-28
www.shkola6.dp.ua
Головний редактор сайту - Оболонська Жанна Григорівна
ВЕБ-майстер проекту - Шишацький Олег Вікторович