Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №6"

Дніпровської міської ради


Директор школи КЗО СЗОШ№6
Морокко Людмила Миколаївна


Гімн нашої школи










МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ШКІЛЬНИЙ ПРЕДМЕТ
Українська мова та література
Історія
Математика
Інформатика
Фізика
Хімія
Англійська мова
Біологія
Географія
Світова література
Правознавство
Економіка
Музика
Фізична культура
Трудове навчання
Дивись Результат




Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Письмо от Деда Мороза



 

Результати участі у конкурсах

2015-2016 навчальний рік

 libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=36 libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=39

libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=42  libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=41 libfile.php?path=image%2F&filename=11.09.15_Skraibing


з/п
Конкурс
Напрямок
П.І.Б. учнів
Клас
Примітка
Міжнародні
1
«Колосок» природничий
Григоренко Б.
Пунтусов М.
Коротков Б.
Абашин В.
Кондратко С.
Губа І.

У номінації ""Грибна абетка"

і "Смішна абетка""

Деркач П.
Усович А.
Пожилова В.
Троян А.
Панова А.
Бурцева А.


"Абетка живої природи"

Школа С.
Сидоренко С.
Пляка О.
Троян А.
Гаркавенко Д.
Концевич О.
Огородник О.
Щербина Р.
Халапсіс Д.
Пожилова В.
Усович А.
Деркач П.

""Пташина абетка і

"Абетка неживої природи""

Дундук Є.


2
2
6
4
4
4





2
2
2
8
8
6



3
3
4
8
4
4
5
5
4
2
2
2




6
Колосок осінній
золотий колосок 78 балів
золотий колосок 78 балів
золотий коллосок 174 балів

золотий коллосок 120 балів
золотий коллосок 132 балів
золотий коллосок 120 балів





срібний колосок 63 балів
срібний колосок 60 балів
срібний колосок 63 баліві
срібний колосок 114 балів
срібний колосок 102 балів
срібний колосок 84 балів



срібний колосок 82 балів
срібний колосок 90 балів
срібний колосок 72 балів
срібний колосок 114 балів
срібний колосок 70 балів
срібний колосок 74 балів
срібний колосок 117 балів
срібний колосок 108 балів
срібний колосок 100 балів
срібний колосок 63 балів
срібний колосок 60 балів
срібний колосок 63 балів




срібний колосок 87 балів
2
«Бобер» інформатика Гуня Іван
Гребеньков Микита
Козарук  Дмитро
Малєєв      Ярослав
Невинний Михайло
Халапсіс Денис
Кондратко Світлана
Приходько Катерина
Шалтамов Андрій
Симоненко Олександр
Перова  Ольга
Щербаков Дмитро
Заверткін Кирило
Сагайдак Владислав
Білокінь Дмитро
Слупачик Владислав
Петюк Ігор
Полтавець Влад
Гоман Альберта
Приходько Максим
2
2
3
3
3
4
4
5
5
6
6
6
7
7
7
7
7
7
7
9
65 балів
57 балів
63
бали
53 бали
69 балів
86 балів
81 бал
47 балів
67 балів
38 балів
56 балів
61 бал
77 балів
58 балів
62 бали
48 балів
51 бал
62 бали
58 балів
80 балів
4
«Кенгуру» математика Храмова У.
Федянович М.
Пунтусов М.
Шишацький Є.
Литвинов Р.
Бобовніков Н.
2
2
2
2
4
4
38 балів - добре
38 бали - добре
39 бал - добре
39 балів - добре
41 бал - добре
39 бали - добре
5
"Пазл"
англійська мова
*
*
*
Всеукраїнські
1 «ім. П. Яцика» українська мова Швець Марія
Меньшикова Анастасія
Лосєв Артур
Щербина Руслан
Перова Ольга
Троян Аліна
Панова Анна
Зуборева Анна
3
3
3
5
6
8
8
9
І місце в районному турі
ІІ місце в районному турі
ІІ місце в районному турі
І місце в районному турі
ІІ місце в районному турі
ІІІ місце у районному турі
ІІІ місце у районному турі
ІІІ місце у районному турі
1
"ДЮП"
дружина юних пожежних
команда учнів
*
2
"ЮІР"
юні інспектори дорожнього руху
команада учнів
*
3
"Соняшник"
українська мова
*
*
*
Міські
1
«Відкрий для себе Україну» (Мій дружній клас і все про нас)
народознавчий
команда учнів 5-6 І місце в районі
2
«Зоряне коло»   в номінації "Хореографія"
вномінації "Вокал"
 в номінації "Хореографія"
в номінації "Художнє слово"
команда учнів
хор "Дивосвіт"
* *
3
"З перших сторінок"
інтелектуально-пізнавальний
 команда учнів
*
*
4 "За газетними рядками - справи юначі"
*
команда учнів
Редколегія ІІІ місце в районному турі
5
"Полчаса на чудеса"
*
команда учнів

ІІ місце у міському конкурсі
6
"Під вітрилами високих почуттів"
*
команда учнів
*
*
7
"Екотворчість"
екологічний
команда учнів
*
лауреати міського конкурсу
8 За здоровий спосіб життя "Скажемо - Ні шкідливим звичкам" конкурс агідбригад команда учнів *
9
"Формула успіху"
правознавство
Лук"яненко Максим
11А
увійшов до складу команди міста
10
"Реліквії, що ожили"
література

Павленко Микола
Стиценко Діана
Масловська Даша
Васильєва Алла



11А
ІІІ місце у міському конкурсі
переможниця районного туру
І місце в районі
І місце в районі
Районні
1
«І твоя, Кобзарю, слава не вмре, не поляже» літературний
Троян Аліна
Стеценко Діана
Фазілов Михайло 



І місце
І місце

ІІІ місце


49006 м.Дніпропетровськ, КЗО СЗШ№6 вул.Робоча,64
тел. +38(0562) 42-36-28
www.shkola6.dp.ua
Головний редактор сайту - Оболонська Жанна Григорівна
ВЕБ-майстер проекту - Шишацький Олег Вікторович