ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц НАСТРОЙКИ:
Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»
м. Дніпро
+38(067)650-25-71

Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»

Підготовка до 2020-2021 року

Готуємо школу до нового навчального року. На теперішній час у школі виконані часткові ремонтні роботи, а саме: медіатека — часткове фарбування стін, спортивна зала і роздягальні — фарбування стін, фасад — фарбування колон.

Ремонт навчального кабінету 1-У класу. Висловлюється подяка батькам та класним керівникам  за ремонтні роботи в класах, кабінети: 2 — Шишацька Н.В., 6 — Лихолат В.М., 8 — Саакян А.А., 5-А — Чинник Г.В., 11 — Франщук І.М., 17 — Король Т.О., 19 — Лабутіна Т.М., 19-А — Яцуненко Д.В., 21 — Шеіченко Г.С., 23 -Торопова Ю.М. , 26 — Степаненко В.К.
   Адміністрація та батьківський комітет школи висловлює подяку департаменту гуманітарної політики за придбання миючих засобів, канцтоварів (паперу, папок-сегрегаторів), ледламп для спортивної зали, бактерицидної лампи, м’ячів для баскетболу, волейболу, метання. сіток для футболу, волейболу. фарби (8 відер по 12 кг. червоно-коричневої та 5 відер по 12 кг. білої). карти з історії та географії.