Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №6"

Дніпровської міської ради

04.07.2020
Підготовка школи до нового навчального 2020-2021 року
далее
22.06.2020
День скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні
-

МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ШКІЛЬНИЙ ПРЕДМЕТ
Українська мова та література
Історія
Математика
Інформатика
Фізика
Хімія
Англійська мова
Біологія
Географія
Світова література
Правознавство
Економіка
Музика
Фізична культура
Трудове навчання
Дивись Результат







 

Переможці олімпіад

2019-2020 навчальний рік

 

 РАЙОННІ

 

№ з/п   Місце                      Учень                                Клас                     Предмет                                              П.І.Б. вчителя                                    
1 І Мушкудіані Тамуна Біологія Усенко Ірина Сергіївна
2 ІІ Панова Анна Біологія Усенко Ірина Сергіївна  
3 ІІ Поваренко Ольга Біологія Усенко Ірина Сергіївна
# ІІ Мітасов Вячеслав 11А Біологія Усенко Ірина Сергіївна
# ІІІ Кульбердиєв Максат Біологія Усенко Ірина Сергіївна
4 І Поваренко Ольга Російська мова Малюга Наталія Борисівна
5 ІІ Перова Ольга Російська мова Малюга Наталія Борисівна
6 ІІІ Троян Аліна Російська мова Малюга Наталія Борисівна
7 ІІІ Стиценко Діана Трудове навчання Швець Юля Сергіївна
8 І Поваренко Ольга 8А  Українська мова Морокко Людмила Миколаївна
# ІІ Панова Анна Українська мова Морокко Людмила Миколаївна
# ІІ Мітасов вячеслав 11А Українська мова Морокко Людмила Миколаївна
# ІІІ Троян Аліна Українська мова Морокко Людмила Миколаївна
# ІІІ Кульбердиєв Максат Українська мова Морокко Людмила Миколаївна
9 ІV Стиценко Діана Хімія Ніжніченко Олена Євгенівна
10 ІІ Мушкудіані Тамуна Географія Саржан Вікторія Володимирівна
11 ІІ Чередніченко Анастасія Математика Лабутіна Тетяна Михайлівна
12 ІІІ Троян Аліна Математика Лабутіна Тетяна Михайлівна
# ІІІ Завьорткін Кирил Математика Ярош Наталія Дмитрівна
13 ІІ Слаква Юлія 11А Англійська мова Кожемякіна Ольга Олександрівна
14 ІV Мушкудіані Тамуна Англійська мова Кожемякіна Ольга Олександрівна
15 ІІ Ігнатенко Аліна Історія Мінаєва Ельвіра Василівна
# ІІІ Гладких Даша Історія Мінаєва Ельвіра Василівна
# ІІІ Стиценко Діана Історія Мінаєва Ельвіра Василівна
# ІІІ Копильцов Іван 11А Історія Мінаєва Ельвіра Василівна
# V Слупачик Владислав Історія Мінаєва Ельвіра Василівна
# V Заруднев Микита 10А Історія Мінаєва Ельвіра Василівна
16 ІІ Копильцов Іван 11А Право Мінаєва Ельвіра Василівна
17 ІІІ Філін Владислав 10А Право Мінаєва Ельвіра Василівна
18 ІV Стиценко Діана Право Мінаєва Ельвіра Василівна
# IV Заруднєв Микита 10А Право Мінаєва Ельвіра Василівна
19 І Братков Микита 11А Інформатика "Офіс" Оболонська Жанна Григорівна
20 I Мельников Ілля Інформатика "Офіс" Оболонська Жанна Григорівна
# І Таран Максим Інформатика "Офіс" Оболонська Жанна Григорівна
# ІІ Завьорткін Кирил Інформатика "Офіс" Оболонська Жанна Григорівна
# ІІ Баранець Дмитро Інформатика "Офіс" Оболонська Жанна Григорівна
# ІІІ Сагайдак Владислав Інформатика "Офіс" Оболонська Жанна Григорівна
# І Погуляка Єгор Інформатика "Програмування" Оболонська Жанна Григорівна

 

МІСЬКІ

№ з/п  Місце                    Учень                                   Клас                     Предмет                                               П.І.Б. вчителя                                   
1 ІІІ Погуляка Єгор Інформатика "Програмування" Оболонська Жанна Григорівна
2 ІІІ Завьорткін Кирил нформатика "Офіс" Оболонська Жанна Григорівна
 
 

15.07.2020
49006 м.Дніпропетровськ, КЗО СЗШ№6 вул.Робоча,64
тел. +38(0562) 42-36-28
www.shkola6.dp.ua
Головний редактор сайту - Оболонська Жанна Григорівна
ВЕБ-майстер проекту - Майстерня розробки сайтів