Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №6"

Дніпровської міської ради

04.07.2020
Підготовка школи до нового навчального 2020-2021 року
далее
22.06.2020
День скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні
-

МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ШКІЛЬНИЙ ПРЕДМЕТ
Українська мова та література
Історія
Математика
Інформатика
Фізика
Хімія
Англійська мова
Біологія
Географія
Світова література
Правознавство
Економіка
Музика
Фізична культура
Трудове навчання
Дивись Результат







 

Олімпіади з навчальних предметів

 

 

 

 

Шкільні учнівські олімпіади з базових дисциплін у 2019-2020 н.р. будуть проходити  з 10.10 - 05.12.2019 р.

 

Графік

проведення районних відбіркових турів учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019-2020 н.р.

Предмет Дата
проведення
Навчальний
заклад
Укр. мова та л-ра 31.10 120
Рос. мова та л-ра 18.10 120
Математика 01.11 101
Фізика 28.11 34
Хімія 08.11 31
Біологія 17.10 31
Географія 29.11 120
Іноземна мова 30.10 62
Історія 07.11 89
Правознавство 14.11 89
Трудове навчання хлопці/дівчата 28.11 62

Інформатика (програмування)

15.11 31
Інформаційні технології (офіс) 29.11 6, 12, 31
ОТМ 05.11 82
Музичне мистецтво (вокально-
хоровий напрямок)
16.11-20.11 31

 

ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ РАЙОННИХ ТА МІСЬКИХ ОЛІМПІАД
ЗА 2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

№ пп місце Прізвище та імя переможця клас предмет вчитель
1. І Шинкарюк Ельвіна 7-Б Українська мова та література Король Т.О.
2. ІІ Концевич Олег 9-А Математика Лабутіна Т.М.
3. ІІ Халапсіс Денис 9-А Математика Лабутіна Т.М.
4. ІІ Олефір Ксенія 8-А Математика Зозуляк Л.С.
5. ІІ Лосєв Артур 8-А Математика Зозуляк Л.С.
6. ІІ Саранчук Тарас 6-А Математика Лабутіна Т.М.
7. ІІІ Носова Даря 11-Б Математика Лабутіна Т.М.
8. ІІІ Саранчук Стеапан 6-А Математика Лабутіна Т.М.
9. І Олефір Ксенія 8-А Фізика Нечипоренко О.М.
10. І Концевич Олег 9-А Фізика Торопова Ю.М.
11. ІІ Федорова Віра 7-А Фізика Нечипоренко О.М.
12. ІІІ Кондратенко Світлана 8-А Хімія Ніжніченко О.Є.
13. ІІІ Олефір Ксенія 8-А Хімія Ніжніченко О.Є.
14. І Носова Даря 11-Б Біологія Усенко І.С.
15. І Огородник Олена 10-А Біологія Усенко І.С.
16. І Концевич Олег 9-А Біологія Усенко І.С.
17. І Олефір Ксенія 8-А Біологія Усенко І.С.
18. ІІ Меньшикова Анастасія 8-А Біологія Усенко І.С.
19. ІІ Перова Ольга 11-А Географія Лихолат В. М.
20. ІІ Дундук Єва 11-А Географія Лихолат В. М.
21. ІІІ Меньшикова Анастасія 8-А Географія Лихолат В.М.
22. ІІ Меньшикова Анастасія 8-А Англійська мова Франщук І.М.
23. ІІІ Литвиненко Вероніка 9-А Англійська мова Франщук І.М.
24. ІІІ Перова Ольга 11-А Історія України Стельмах О.Г.
25. ІІІ Носова Даря 11-Б Історія України Стельмах О.Г.
26. ІІІ Меньшикова Анастасія 8-А Історія України Стельмах О.Г.
27. І Федотова Анастасія 10-А Трудове навчання Швець Ю.С.
28. ІІ Шевченко Аліса 9-А Трудове навчання Швець Ю.С.
29. ІІІ Семенова Вікторія 7-А Трудове навчання Швець Ю.С.
30. І Андросова Аліна 11-А ОТМ Кирюшкіна М.О.
31. І Старинець Даря 11-Б ОТМ Кирюшкіна М.О.
32. ІІ Перова Ольга 11-А ОТМ Кирюшкіна М.О.
33. ІІ Бабко-Мала Валерія 11-А ОТМ Кирюшкіна М.О.
34. ІІ Степанова Валерія 11-Б ОТМ Кирюшкіна М.О.
35. ІІ Федорова Анастасія 10-А ОТМ Кирюшкіна М.О.
36. ІІ Скок Єлизавета 8-А ОТМ Кирюшкіна М.О.
37. ІІ Грицук Катерина 7-А ОТМ Кирюшкіна М.О.
38. ІІІ Штефан Ірина 6-А ОТМ Кирюшкіна М.О.

МІСЬКІ

№ пп місце Прізвище та імя переможця клас предмет вчитель
1. ІІ Олефір Ксенія 8-А Фізика Нечипоренко О.М.
2. ІІ Андросова Аліна 11-А ОТМ Кирюшкіна М.О.

 

15.07.2020
49006 м.Дніпропетровськ, КЗО СЗШ№6 вул.Робоча,64
тел. +38(0562) 42-36-28
www.shkola6.dp.ua
Головний редактор сайту - Оболонська Жанна Григорівна
ВЕБ-майстер проекту - Майстерня розробки сайтів