Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №6"

Дніпровської міської ради

18.03.2020
Дистанційне навчання!!!!
далее
18.03.2020
Увага !!! Карантин!!!
далее
-


Гімн нашої школи


МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ШКІЛЬНИЙ ПРЕДМЕТ
Українська мова та література
Історія
Математика
Інформатика
Фізика
Хімія
Англійська мова
Біологія
Географія
Світова література
Правознавство
Економіка
Музика
Фізична культура
Трудове навчання
Дивись Результат
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Письмо от Деда Мороза 

Пробне ЗНО

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2015 року

Про проведення ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання
в 2015 році

У 2015 році ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитися:

21 березня 2015 року - з української мови і літератури;

28 березня 2015 року - з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника пробного ЗНО складає 89 грн. (разом з ПДВ).

Учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде надана можливість
- виконувати завдання пробного ЗНО з української мови і літератури, математики двох рівнів складності: базового та поглибленого;
- використовувати завдання пробного ЗНО, перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (крім завдань з української мови і літератури, російської та іноземних мов).

Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, здійснюється на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти з 01 листопада до 15 грудня 2014 року.

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
Детальніше...

АКТУАЛЬНА  ІНФОРМАЦІЯ

Прагни знати більше!

Шановні майбутні абітурієнти!

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти (далі - пробне ЗНО, пробне тестування) - це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів України (далі - ВНЗ).

Порядок проведення пробного ЗНО регламентовано «Положенням про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти», затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 29.05.2008 № 479, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11.06.2008 за № 522/15213 (зі змінами) та Правилами проведення пробного ЗНО 2015 у Дніпропетровській та Запорізькій областях. Проведення пробного ЗНО здійснюється за технологією та процедурами, що розробляються Українським центром оцінювання якості освіти (далі - УЦОЯО). Право проведення пробного тестування в Дніпропетровській та Запорізькій областях надано виключно Дніпропетровському регіональному центру оцінювання якості освіти (далі - ДпРЦОЯО).

Пробне ЗНО традиційно проводиться в березні з усіх предметів зовнішнього незалежного оцінювання (далі - ЗНО).

Пробне ЗНО проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб і є неприбутковим для організаторів. Вартість одного тестування складає 89 грн. (разом з ПДВ).

Бажаємо успіху!

 
06.04.2020
49006 м.Дніпропетровськ, КЗО СЗШ№6 вул.Робоча,64
тел. +38(0562) 42-36-28
www.shkola6.dp.ua
Головний редактор сайту - Оболонська Жанна Григорівна
ВЕБ-майстер проекту - Шишацький Олег Вікторович