Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №6"

Дніпровської міської ради

04.07.2020
Підготовка школи до нового навчального 2020-2021 року
далее
22.06.2020
День скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні
-

МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ШКІЛЬНИЙ ПРЕДМЕТ
Українська мова та література
Історія
Математика
Інформатика
Фізика
Хімія
Англійська мова
Біологія
Географія
Світова література
Правознавство
Економіка
Музика
Фізична культура
Трудове навчання
Дивись Результат 

Інформаційні технологіі


libfile.php?path=&filename=0256it1 


Навчаємось разом

part_v_navch

Завітайте на сайт: http://www.microsoft.com/ukraine/education/partnersinlearning/training-for-teachers.mspx#p2 


headerma

Програма Іntel® «Навчання для майбутнього» - найбільша спільна ініціатива Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України, ЦІППО АПН України, ОІППО, ОУОН ОДА та корпорації Intel щодо перепідготовки педагогічних кадрів з ІКТ та новітніх педагогічних технологій, яка уможливлює підготовку школярів до економіки знань XXI сторіччя та надає їм необхідні навички.

Освітні програми Intel спрямовані саме на те, щоб допомогти освітянам ефективно використовувати інформаційно-комунікаційні технології в своїй повсякденній роботі.

Протягом останніх 7 років в Україні успішно впроваджуються серед освітянського загалу три міжнародні освітні програми Intel:
Intel «Навчання для майбутнього» -для працюючих та майбутніх учителів, Intel «Шлях до успіху» -для дітей,
Intel ISEF (конкурс науково-технічної творчості школярів, майбутніх вчених) - для талановитої молоді та починаючи з 2008 року ІІТіЗО МОН України проводить науково-методичний проект з опробування концепції інноваційної моделі електронного навчання в середовищі «1 учень - 1 комп'ютер», для проведення якого Intel безкоштовно надала 2000 нетбуків для школярів з програмним забезпеченням Microsoft.

Це найбільші спільні ініціативи Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти України , Академії педагогічних наук України, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, обласних управлінь освіти і науки обласних державних адміністрацій та корпорації Intel щодо навчання працюючих та майбутніх учителів ефективному застосуванню ІКТ та новітніх педагогічних технологій у навчально - виховному процесі з метою підготовки учнів до економіки знань та надання їм навичок ХХІ сторіччя.

ПРОГРАМА INTEL «НАВЧАННЯ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО» у світі та в Україні 

Програма Intel «Навчання для майбутнього»- сучасна система підготовки та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів за новітніми інтерактивними, визнаними у 60 країнах світу (в тому числі у 12 країнах Євросоюзу) методиками, зміст яких було локалізовано та адаптовано до Державних стандартів освіти України. Програма має міжнародний сертифікат та відповідає світовим стандартам. Програма виступає каталізатором реформування освітнього простору України, оновлення змісту та методів ІКТ освіти, впровадження інтерактивних форм підготовки та перепідготовки педагогічних кадрів, покращення стану інформатизації освіти.
На сьогодні система навчання за програмою Intel надає можливість навчатися за основним курсом програми очно або дистанційно (курс ТЕО), пройти Курс для початківців «Getting started» , міні - тренінги Intel Elements, а для керівників є можливість опанувати курс Intel для адміністраторів навчальних закладів.
У рамках програми проводяться тренінги для вчителів та студентів, майстер - класи для тренерів, конкурси на краще впровадження ІКТ, координаційні наради, конференції,форуми «Нові горизонти ІКТ в освіті», виставки, круглі столи, вебінари, здійснюється науково-методичний супровід, веб-підтримка (онлайн ресурси та онлайн спільноти), постійно здійснюється незалежна експертиза та моніторинг якості впровадження програми. Все це сприяє ефективному менеджменту програми з метою більш швидкої підготовки нового покоління учнів до нового типу економіки - економіки знань.
Як наслідок, результати незалежної експертизи та моніторингу - сьомий рік поспіль дають 98,6% позитивних відгуків учасників Програми, а 100% учасників програми рекомендують своїм колегам взяти участь в тренінгах, щоб у своїй подальшій роботі використовувати набуті знання та навички в навчально-виховному процесі.
1. Впровадження програми Intel «Навчання для майбутнього» в системі середньої та післядипломної освіти
Загальна кількість освітян України, які пройшли навчання за 7 років -майже 200 000 осіб в системах середньої, вищої та професійно-технічної освіти.
Найбільш активно і ефективно на сьогодні програма впроваджується у Полтавській (82%), Херсонській (75%), Дніпропетровській (75%), Миколаївській (65%), Запорізькій (55%), м. Севастополь(50%), Кіровоградській (42%), Луганській(36%), Волинській (38%); та Київській області (30%), Львівській областях (30%).

Завітайте на сайт: http://iteach.com.ua/ 


Курс цифрових технологій

ms_masthsubbanne

Ласкаво просимо до навчального плану з курсу цифрових технологій корпорації Майкрософт. Мета курсу цифрових технологій - викласти основні комп'ютерні поняття та навички й оцінити їх засвоєння таким чином, щоб студенти могли використовувати комп'ютерні технології в повсякденному житті для розвитку соціальних і економічних можливостей для себе, своєї сім'ї та спільнот.

Ви маєте певний досвід у цій сфері чи не маєте жодного уявлення про комп'ютери - цей навчальний план допоможе отримати основні знання про комп'ютери. Від використання Інтернету до надсилання електронної пошти та створення резюме, навчальний план із курсу цифрових технологій допомагає здобути основні навички, щоб розпочати впевнено працювати з комп'ютерами.

Завітайте на сайт, пройдіть навчання та тестування: http://www.microsoft.com/about/corporatecitizenship/citizenship/giving/programs/up/digitalliteracy/asmt/instructions.aspx?lang=ukr&aid=as26a


Учителі в онлайні

vchut_on-lain

Чому цей курс важливий для вас

За останні роки парадигма використання та наповнення Інтернету вмістом змінилася, у мережі
з'явилися засоби і платформи, що значно вплинули на соціальне життя та підходи до ведення
бізнесу і навчання. Сьогодні у розпорядженні користувачів є масові та безкоштовні інтернет-служби,
що надають можливість самостійно створювати вміст, вільно обмінюватися ним, створювати спільноти
і соціальні мережі.

Більшість учнів уже користується цими можливостями, натомість у школі процес навчання
залишається традиційним, більше того, деякі інтернет-служби, наприклад соціальні мережі,
не вітаються. У результаті виникає розрив між рівнем спілкування та подання інформації в мережі
та у школі, де навчальний процес, за виключенням домашніх завдань, зазвичай переривається,
як тільки учень покидає межі класу.

Щоб відповідати сучасним вимогам та потребам учнів та їхніх батьків, школа має подолати цей розрив, надати процесу навчання більш індивідуальний, орієнтований на учня характер та забезпечити безперервність навчання. Інтернет-технології, з якими ви ознайомитеся у цьому курсі, допоможуть вам це зробити. Ви також довідаєтесь про соціальну мережу для освітян, зможете приєднатися до неї, щоб співпрацювати з колегами. Крім того, ви ознайомитесь зі спеціалізованою інформаційною платформою для навчальних закладів та ресурсами, які допоможуть вам у викладанні.

Завітайте на сайт, пройдіть навчання та сертифікацію: http://shkola.org.ua/

Порядок сертифікації http://shkola.org.ua/sertificat.html


libfile.php?path=&filename=it3  it4

it5  it6
15.07.2020
49006 м.Дніпропетровськ, КЗО СЗШ№6 вул.Робоча,64
тел. +38(0562) 42-36-28
www.shkola6.dp.ua
Головний редактор сайту - Оболонська Жанна Григорівна
ВЕБ-майстер проекту - Майстерня розробки сайтів