Дніпровської міської ради, Чечелівського району, з українською мовою навчання.

30.07.2020
Телнфонограма
26.07.2020
Онлайн-звіт Директора

Підготовка до 2020-2021 року

Готуємо школу до нового навчального року

Готуємо школу до нового навчального року. На теперішній час у школі виконані часткові ремонтні роботи, а саме: медіатека - часткове фарбування стін, спортивна зала і роздягальні - фарбування стін, фасад - фарбування колон.
   Ремонт навчального кабінету 1-У класу. Висловлюється подяка батькам та класним керівникам  за ремонтні роботи в класах, кабінети: 2 - Шишацька Н.В., 6 - Лихолат В.М., 8 - Саакян А.А., 5-А - Чинник Г.В., 11 - Франщук І.М., 17 - Король Т.О., 19 - Лабутіна Т.М., 19-А - Яцуненко Д.В., 21 - Шеіченко Г.С., 23 -Торопова Ю.М. , 26 - Степаненко В.К.
   Адміністрація та батьківський комітет школи висловлює подяку департаменту гуманітарної політики за придбання миючих засобів, канцтоварів (паперу, папок-сегрегаторів), ледламп для спортивної зали, бактерицидної лампи, м'ячів для баскетболу, волейболу, метання. сіток для футболу, волейболу. фарби (8 відер по 12 кг. червоно-коричневої та 5 відер по 12 кг. білої). карти з історії та географії.

Фоторепортаж ремонтних робіт у школі

04.07.2020 | Aдмин

Повернутися назад