Всесвітній день вишѝванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка. Ось і вчителі та учні КЗО "СЗШ №6" долучилися до цього свята
Детальнiше
Другий рік поспіль наша команда "Воїни світла" стає переможцем міського етапу дитячо-юнацької військово-патріотично гри  "Сокіл "Джура" .Детальнiше

21 листопада День гідності та Свободи

21 листопада в цей день наша країна згадує патріотів-героїв, які загинули під час Революції Гідності.

Свято встановлене Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року, "з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…".

В цей день та напередодні в нашій проводились виховні години, уроки-конференції, круглі столи на тему подій листопада 2013-лютого 2014 року

Фото заходів до Дня гідноcті та Соборності

24.11.2017 | Aдміністрація