1 червня у школі відбулося святкове відкриття пришкільного табору відпочинку  з денним пребуванням "Добрик"
Детальнiше
Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно 1 червня. У цей день світова спільнота закликають прислухатися до потреб дітей і особливу увагу приділити тим, хто з яких-небудь причин залишився без опіки рідних і близьких.Детальнiше

Зі святом Останнього дзвоника!!!

Останній четвер травня - важливий день для учнів!

Картинки по запросу останній дзвоник

І якщо школярі молодшого віку нашої школи з нетерпінням чекають сигналу, який відпустить їх на довгоочікуваний відпочинок, то багато дев'ятикласників і випускників  школи цього дня почули свій останній шкільний дзвінок! А це означає, що прийшов час вирушити в нове, доросле, життя!

Жодна лінійка на останній дзвоник не обходиться без вальсу, виконаного випускниками. Ось і у нас наші випускники на лінійці прощалися зі школою мовою вальсу.

Звучали вітальні слова директора школи, гостей свята та молодших школярів нашої школи. Закінчилося свято традиційним запуском повітряних кульок у небо...

Тепер наших випускників чекають багато доріг. яку із них виберуть наші випускники?.

03.06.2018 | Aдміністрація

Повернутись назад