Наші  діти у зимові канікули не залишалися поза увагою.
Детальнiше
Під час зимових канікул учнів 6-А класу відвідали Художній музей.
Детальнiше

Національно-патріотичне виховання

- Система роботи щодо національно-патріотичного виховання

- Основні напрямки виховної діяльності школи

- Циклограмма роботи школи з організації національно-патріотичного виховання

- Брошюра моделювання інноваційних технологій з стратегії національно-патріотичного виховання в школі

Анкета

ГОРДІСТЬ НАШОЇ ШКОЛИ

2016-2017 навчальний рік став для учнів нашої школи знаменним. Під керівництвом вчителя із навчального предмету "Захист Вітчизни" Кульбердиєва А.Н. наша команда "Воїни світла" посіла перше призове місце у міському етапі гри "Сокіл"Джура"

Фото команди "Воїни світла

День Гідності та Свободи - свято на честь початку цього

дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013-14 років).

21 листопада в цей день наша країна згадує патріотів-героїв, які загинули під час Революції Гідності.

Свято встановлене Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року, "з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…".

В цей день та напередодні в нашій проводились виховні години, уроки-конференції, круглі столи на тему подій листопада 2013-лютого 2014 року

Фото із заходів до Дня гідності

На передодні святкування Дня Збройних сил України учні нашої школи прийняли активну участь у зборі волонтерської допомоги воїнам АТО. Частина зібраної допомоги біла надана до військового шпиталю, а друга частина- передана до пункту передачі допомоги воїнам АТО

Фоторепортаж про надання допомоги