Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №6"

Дніпровської міської ради

04.07.2020
Підготовка школи до нового навчального 2020-2021 року
далее
22.06.2020
День скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні
-

МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ШКІЛЬНИЙ ПРЕДМЕТ
Українська мова та література
Історія
Математика
Інформатика
Фізика
Хімія
Англійська мова
Біологія
Географія
Світова література
Правознавство
Економіка
Музика
Фізична культура
Трудове навчання
Дивись Результат 

Національно-патріотичне виховання

         Дніпропетровським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки з метою національно-патріотичного виховання та підняття престижу проходження військової служби за контрактом, строкової військової служби, переваг навчання у закладах освіти Міністерства оборони розроблено цикл відеоматеріалів під назвою "Згуртовані та  загартовані".

      Ознайомитись з відео можливо за посиланням    тут


УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №286/2019


Система роботи щодо національно-патріотичного виховання

 Основні напрямки виховної діяльності школи


 

Циклограмма роботи школи з організації національно-патріотичного виховання

 

Анкета

  Брошюра моделювання інноваційних технологій з стратегії національно-патріотичного виховання в школі

 

 

ГОРДІСТЬ НАШОЇ ШКОЛИ

2016-2017 навчальний рік став для учнів нашої школи знаменним. Під керівництвом вчителя із навчального предмету "Захист Вітчизни" Кульбердиєва А.Н. наша команда "Воїни світла" посіла перше призове місце у міському етапі гри "Сокіл"Джура"

 

Фото команди "Воїни світла"

 

День Гідності та Свободи - свято на честь початку цього

дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013-14 років).

 

21 листопада в цей день наша країна згадує патріотів-героїв, які загинули під час Революції Гідності.

Свято встановлене Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року, "з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…".

В цей день та напередодні в нашій проводились виховні години, уроки-конференції, круглі столи на тему подій листопада 2013-лютого 2014 року

Фото із заходів до Дня гідності

На передодні святкування Дня Збройних сил України учні нашої школи прийняли активну участь у зборі волонтерської допомоги воїнам АТО. Частина зібраної допомоги біла надана до військового шпиталю, а друга частина- передана до пункту передачі допомоги воїнам АТО

Фоторепортаж про надання допомоги

Урок мужності


 

3 лютого 2018 року учні 9-х класів. а також загін "Воїни світла" зустрічалися з полковником у відставці, ветераном Другої світової війни Коцуром В.М

Валентин Михайлович розповів учням про героїчну битву під Сталінградом, яка відбулася 75 років тому.

Фото

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

16.02.2018 у стінах  нашої школи пройшла  зустріч з воїнами-афганцями.

Учні старшої школи щиро вітали у себе в гостях воїнів-афганців, які розповіли про бойові дії, які проходили на території такої держави, як Афганістан і учасниками яких вони  були, звучали авторські пісні воїнів.

Фото із заходу

День рідної мови у школі

21.02.2018 у стінах нашої рідної школи пройшов День рідної мови. Наша рідна українська мова - одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка. До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина. Відкриття святкових заходів розпочалося літературно-музичною композицією «Мова - зоряночка золота», яку підготували учні молодших класів. Постійний творчий пошук якого знайшов вдале відображення у проведеному для учнів 5-7 класів майстер-класі з основ римування та написання поезії. Результати вікторини «Найкращий знавець рідного слова» у 5-7 класах засвідчили, що учні глибоко шанують мову та прагнуть удосконалювати свої знання з різних розділів мовознавчої науки. Мова - запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання - відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це - наш святий обов'язок, і за нас цього ніхто не зробить.

Фото із заходів до Дня рідної мови

Лінійка-реквієм до Дня небесної сотні

22 лютого 2018 року у школі пройшов мітинг до Дня памяті Героїв небесної сотні

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.

З нагоди цієї дати учні школи підготували лінійку-реквієм «А Сотня відлетіла в небеса», приурочену вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Метою заходу було не тільки бажання нагадати учням про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.

Відкрила лінійку пам'яті  директор школи Морокко Л.М. На лінійку був запрошений гість участник АТО Коисельов  В.С.  Вона нагадала присутнім про те, що кожен із загиблих мав свою сім'ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії та невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну, підкреслила, що з події Революції Гідності почався новий етап розвитку Незалежної України.

Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» була запалена свічка, а під звуки метроному всі присутні схилили голови у хвилині мовчання. Ще довго на очах учасників залишаться сльози, вони не дадуть пам'яті забути їх імена.

 

Фоторепортаж

Сторінками рідного краю

Учнями 9-Б класу в музеї Мистецтва відбулася зустріч з письменником Дніпропетровщики Дуб Костянтином Семеновичем.

Під час зустрічі учні дізнались про значення рідної мови у житті кожної людини, історію виникнення слова та мови. Кость Семенович прочитав свої вірші присвячені коханню. рідному краю.

Фото

Районний конкурс "О, слово рідне, хто без тебе я"

01.03.18р. о 13:00 в КПНЗ «ЦПРДТ «Альтаїр» ДМР відбувся районний конкурс «О, слово рідне, хто без тебе я». У конкурсі брали участь Мушкудіані Тамуна 10-А, Кондратьєва Анастасія 7-А, Лимар Наташа 3-А

Вітаємо наших учнів:

1-е місце Мушкудіані Тамуна

1-е місце Кондратьєва Настя

2-е місце Лимар Наталія

Флешмоб "Здійснюючи Шевченків заповіт"

З нагоди 204-річниці від дня  народження Т.Г.Шевченка біля НВК №12 07.03.2018 відбувся флешмоб "Здійснюючи Шеаченків заповіт".

У флешмобі прийняли участь учні 9-Б класу. Вони читали уривки з поеми "Тополя", проводили опитування  жителів міста, що їм відомо про творчість Великого Кобзаря, роздавали листівки з висловами видатного творця.

Фото

Поетичний марафон "Нетлінне слово Кобзаря"

Тамуна Мушкудіні прийняла участь у поетичному марафоні "Нетлінне слово Кобзаря"

 

Фото

                                                                          НАША ГОРДІСТЬ
 
Вже другий рік поспіль наш рій "Воїни світла " стають переможцями міського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл "Джура"
 

Фото зі змагань

15.07.2020
49006 м.Дніпропетровськ, КЗО СЗШ№6 вул.Робоча,64
тел. +38(0562) 42-36-28
www.shkola6.dp.ua
Головний редактор сайту - Оболонська Жанна Григорівна
ВЕБ-майстер проекту - Майстерня розробки сайтів