Наша бібліотека

libfile.php?path=&filename=bibliotekar_1

Бібліотека СШ  № 6 працює з 1961 року.
Книжковий фонд на день відкриття бібліотеки нараховував           декілька десятків книг, а зараз він становить :
7908 примірників підручників, 15166 примірників художньої та методичної літератури та  13 найменувань  періодичних видань українською і російською мовами.

Основне її завдання  - виховання культури учнів-читачів, виховання любові до читання.

Бібліотекар - Найдьонова Лариса Віталіївна з допомогою адміністрації школи, піклувальної ради школи, батьківської громадськості, поповнюють фонд бібліотеки подарунковою літературою, проводять масові заходи з популяризації книги, зустрічі з письменниками, поетами.

Шкільна бібліотека працює над творчою  темою «Розвиток читацької активності і формування духовності учнів-читачів засобами шкільної бібліотеки». В своїй роботі  поглиблює творчі зв'язки  з  філіалом дитячої бібліотеки № 17, дорослою бібліотекою №2 спільно  проводить  масові заходи, екскурсії та бібліотечно-бібліографічні  заняття, в яких активно беруть участь учні СШ № 6,  сприяє  подальшому вихованню культури читання учнів. У 2012-2013 навчальному році придбано  для бібліотеки комп'ютер.  З 2013 року бібліотека підключена до мережі INTERNET.

Традиційно після весняних канікул шкільна бібліотека проводить «Тиждень дитячої книги». В ході тижня проводяться:

- книжкові виставки;

- конкурси малюнків, книжок-саморобок,

- зустрічі з письменниками;

- вікторини;

- акція «Подаруй книжку бібліотеці»;

- радіопередачі;

- бесіди:

1.«Бережливе ставлення до книжок»

2.«Як відремонтувати книжку»

3.«Великий казкар Г.Х. Андерсен»

Головною метою всіх масових заходів є активізація читання дітей. Враховуючи читацькі інтереси наших дітей і побажання їх педагогів, програма заходів включала різноманітні інноваційні форми роботи бібліотеки - презентацію книг Г.Х.Андерсена, літературно-музичну вікторину-презентацію по казках К.І. Чуковського (на базі філіалу дитячої бібліотеки № 17) для учнів початкових класів, історичні години для учнів старшої школи. Бібліографічні огляди літератури для старшокласників,  конкурс загадок (2 кл.), вікторини по казкам російських і українських письменників в 1-х класах, бібліотечний урок-презентацію «Словники російської мови» на базі філіалу дитячої бібліотеки № 17 (7-8 кл.), тест-вікторину для молодших школярів «Подорож по казках Шарля Перро»,  свято книги присвячений Дню народження великого данського казкаря Ганса Хрістіана Андерсена, що відзначається 2 квітня. І не випадково такий інтерес викликала презентація книг письменника «Улюблений дитячий казкар Г.Х.Андерсена», де діти в ігровій формі змогли ознайомиться з біографією письменника, зануритися в таємничий казковий світ, відповісти на питання вікторини за ілюстраціями до казок Андерсена.

Бібліотека зустрічає своїх гостей на бібліотечних уроках. «Сім чудес Дніпропетровщини» , «Книга для людини - як сонце у житті»

Бібліотека завжди Вам рада і чекає на Вас!

Місячник шкільних бібліотек з 1 по 31 жовтня 2015 року

На виконання наказу МОН України від 12.08.2014 року № 931 «Про проведення щорічного місячника  шкільних бібліотек", згідно листа департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації №632 від 28.09.2015р.  з 1 по 31 жовтня 2015 року в КЗО "СЗОШ №6" проводиться другий Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Виховуємо громадянина - патріота України».

В рамках проведення місячника учні початкової школи брали участь у  виховному заході на базі бібліотеки № 17 "Україна в моєму серці" на прикінці якого було проведено урочисту посвяту учнів у читачі. В читальному залі була оформлена книжкова виставка "Січ - колиска нашої незалежності". Діти згадували козацькі звичаї, як виникло козацтво, де і як жили козаки, їх побут, упорядкування  Запорізької Січі,  найвідоміших кошових та гетьманів.

libfile.php?path=novosti%2Fn_2015%2F&filename=misyachnik_bibliotek_1  libfile.php?path=novosti%2Fn_2015%2F&filename=misyachnik_bibliotek_2

В бібліотеці школи діє книжкова виставка "Нам жити та пам"ятати", протягом всього місячника проводиться благодійна акція "Бібліотечка для захисників Вітчизни".

13.02.2014 р. на базі нашої школи відбулося МО бібліотекарів шкіл Касногвардійського району за темою "Професійна компетентність бібліотекаря як умова ефективного функціонування шкільної  бібліотеки"

libfile.php?path=novosti%2Fn_2014%2F&filename=mo_bibliotekarey_1   libfile.php?path=novosti%2Fn_2014%2F&filename=mo_bibliotekarey_2