Школа з 2006 р. по сьогодення

З 6 листопада 2006р директор СШ№6 - Морокко Л.М. Її педагогічний  шлях -  від піонерської вожатої, заступника директора з ВР до керівника школи.

libfile.php?path=&filename=istoriya_10Її кредо - "Твори добро - воно відгукнеться".

Її стиль керівництва: "Школа - це світ, де я навчаюсь, де дають мені нові знання, де вчитель посміхається, де вітають на початку дня, де цікавляться твоїми проблемами. Це моя школа : тут панує "Гармонія".

Людмила Миколаївна Морокко - це душа педагогічного, учнівського, батьківського колективів, серце середньої школи №6.

Вона живе, вчить, працює, для розбудови, розвитку школи. За нею ідуть вчителі її люблять діти, поважають та прислухаються до її думки батьки.

• З 2009 року школа є членом Всеукраїнської асоціації «Шкіл майбутнього»
          • З 2009 року активно працює в проекті «Шкіл сприяння здоров'ю».
          • З 2009 року приймає участь у дослідно-експериментальній роботі всеукраїнського рівня «Освітній округ».

В 2009 році школа приймала участь у засіданні круглого столу «Сучасна освіта в Україні» в м. Києві.

03.06.2011 школа відсвяткувала 75-ти річчя з дня відкриття.

В 2011 році школа прийняла участь у обласному Ярмарку інноваційних проектів "Освіта Дніпропетровщини - 2011"

yarmarok2011  G_yarmarka

На базі школи проведено:
  •  Міський семінар-практикум «Формування моделі компетентного класного керівника в ракурсі науково-дослідницької роботи над програмою «Сходинки до успіху»
  • Обласна науково-практична конференція «Моделювання  соціокультурного системного розвитку освітнього процесу в контексті формування духовно-моральної культури суспільства»
  • Всеукраїнська науково-практична конференція «Моделюємо сучасного вчителя»
  • Міський семінар-практикум вчителів етики «Професійна компетентність конкурентоспроможного вчителя на уроках морально-духовного спрямування. Сім'я - основа формування діяльної, самодостатньої, духовно-збагаченої особистості»

З метою  обміну досвідом  роботи шкіл України вчителі школи приймали участь у Всеукраїнських науково-практичних конференціях, практичних семінарах в м. Києві, м. Біла Церква, м. Хмельницький, м. Чернігові, м. Кривому Розі, м. Острог, м. Сміла, м. Дніпрорудному, м. Запоріжжі.

В межах ІІІ міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2012» КЗО «СЗОШ № 6» нагороджено науковими інститутами Національною академією педагогічних наук України, Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України срібною медаллю, дипломами та грамотою в номінації: «Соціальне партнерство у контексті розвитку сучасного навчального закладу.

Вчителі школи приймають участь у міських конкурсах «Учитель року», конкурсі кабінетів, освітніх, виховних, науково-дослідних програмах.

Серед них:

Оболонська Жанна Григорівна - вчитель інформатики, лауреат конкурсу «Учитель року», тренер курсів Intel - навчання для майбутнього, ІКТ - партнерство у навчанні. В 2012 р. школа посіла ІІІ місце в обласному конкурсі на кращий Інтернет-сайт загальноосвітніх навчальних закладів.

Мінаєва Ельвіра Василівна - вчитель історії та правознавства в 2012 році зайняла ІІ місце в міському конкурсі кабінетів історії. Керівник шкільного Залу Бойової Слави. В 2011 році посіли ІІ місце в міському огляді-конкурсі музеїв, кімнат бойової, трудової слави присвячений 25-чю  створення Організації ветеранів України.

Шитікова Галина Петрівна - вчитель початкових класів в 2012 році посіла І місце в міському конкурсі кабінетів початкових класів.

Шишацька Наталія Володимирівна - керівник гуртка «Юні натуралісти» посіла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі: «Парки легені міста».

18     жовтня 2013 р.,      напередодні       святкування         70- річчя        визволення          м. Дніпропетровська від фашистських загарбників в рамках районних заходів Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради за підтримки районної організації Партії регіонів  відбулося урочисте відкриття оновленої експозиції  Залу Бойової Слави, присвяченої 236 Дніпропетровській Краснознаменній Ордена Суворова ІІ ступеня стрілковій дивізії,  яка в 1943 р. звільнила м. Дніпропетровськ від фашистських загарбників.

libfile.php?path=&filename=zberegemo_peremogu_12libfile.php?path=&filename=zberegemo_peremogu_11
 libfile.php?path=&filename=zberegemo_peremogu_10      libfile.php?path=&filename=zberegemo_peremogu_5