ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц НАСТРОЙКИ:
Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»
м. Дніпро
+38(067)650-25-71

Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»

Національно-патріотичне виховання

Дніпропетровським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки з метою національно-патріотичного виховання та підняття престижу проходження військової служби за контрактом, строкової військової служби, переваг навчання у закладах освіти Міністерства оборони розроблено цикл відеоматеріалів під назвою «Згуртовані та  загартовані».

Ознайомитись з відео можливо за посиланням    тут

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №286/2019 Про Стратегію національно-патріотичного виховання

Система роботи щодо національно-патріотичного виховання

Основні напрямки виховної діяльності школи

Циклограмма роботи школи з організації національно-патріотичного виховання

Анкета

Брошюра моделювання інноваційних технологій з стратегії національно-патріотичного виховання в школі

ГОРДІСТЬ НАШОЇ ШКОЛИ

2016-2017 навчальний рік став для учнів нашої школи знаменним. Під керівництвом вчителя із навчального предмету «Захист Вітчизни» Кульбердиєва А.Н. наша команда «Воїни світла» посіла перше призове місце у міському етапі гри «Сокіл»Джура»

Фото команди «Воїни світла»

День рідної мови у школі

21.02.2019 у стінах нашої рідної школи пройшов День рідної мови. Наша рідна українська мова — одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов’я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка. До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина. Відкриття святкових заходів розпочалося літературно-музичною композицією «Мова — зоряночка золота», яку підготували учні молодших класів. Постійний творчий пошук якого знайшов вдале відображення у проведеному для учнів 5-7 класів майстер-класі з основ римування та написання поезії. Результати вікторини «Найкращий знавець рідного слова» у 5-7 класах засвідчили, що учні глибоко шанують мову та прагнуть удосконалювати свої знання з різних розділів мовознавчої науки. Мова — запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання — відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це — наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить.

Фото із заходів до Дня рідної мови

Лінійка-реквієм до Дня небесної сотні

22 лютого 2019 року у школі пройшов мітинг до Дня памяті Героїв небесної сотні

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.

З нагоди цієї дати учні школи підготували лінійку-реквієм «А Сотня відлетіла в небеса», приурочену вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Метою заходу було не тільки бажання нагадати учням про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.

Відкрила лінійку пам’яті  директор школи Морокко Л.М. На лінійку був запрошений гість участник АТО Коисельов  В.С.  Вона нагадала присутнім про те, що кожен із загиблих мав свою сім’ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії та невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну, підкреслила, що з події Революції Гідності почався новий етап розвитку Незалежної України.

Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» була запалена свічка, а під звуки метроному всі присутні схилили голови у хвилині мовчання. Ще довго на очах учасників залишаться сльози, вони не дадуть пам’яті забути їх імена.

НАША ГОРДІСТЬ

Вже другий рік поспіль наш рій «Воїни світла » стають переможцями міського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл «Джура»

Фото зі змагань