04.07.2020
Підготовка школи до нового навчального 2020-2021 року
далее
22.06.2020
День скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні

Школа у національному проекті Відкритий світ

Унікальні можливості Національного проекту «Відкритий світ»
  • Батьки відтепер знатимуть, що незалежно від того, де живе дитина, вона зможе вчитися за світовими стандартами. libfile.php?path=&filename=wiki_2Якісна шкільна освіта дітей стане доступною у кожному куточку України. "Відкритий світ" - світ рівних можливостей!
  • Батьки зможуть контролювати успішність своїх дітей через спілкування з учителем та доступ до шкільних журналів успішності через Інтернет.
  • Батьки можуть бути спокійними за безпеку власних дітей, діти матимуть доступ лише до безпечних інтернет-сайтів. Спеціально створені для них соціальні мережі будуть перевіреними та захищеними. Це буде цікаве віртуальне середовище для навчання, пошуку інформації та спілкування.

• Діти зможуть вчитися по-новому: зручно і креативно. libfile.php?path=&filename=wiki_3Уроки історії, хімії, біології, фізики стануть не лише корисними, а і цікавими:фільми, 3D моделі, історичні реконструкції, складні експерименти, діючі моделі двигунів - все це стане частиною уроків.
  • Діти змалку освоюватимуть технології майбутнього та, коли виростуть, стануть конкурентними у сучасному інформаційному світі.
  • Діти з можуть вчитись усюди: власний персональний компьютер дозволяє вчитися однаково успішно у шкільному класі та за його межами.
  • Діти отримають доступ до кращих бібліотек та баз світу. Вони також зможуть слухати уроки кращих українських та закордонних спеціалістів.
  • Діти не носитимуть за спиною важкий наплічник - тепер всі підручники і матеріали вмістяться в одному планшеті.

• Вчителі отримають нові технології для навчання, вони зможуть цікаво та легко подавати матеріал.libfile.php?path=&filename=wiki_4
  • Вчителі замість того, щоб годинами перевіряти зошити після уроків, зможуть безпосередньо в класі побачити, як кожен учень засвоювати матеріал і розв'язує задачі.
  • Вчителі матимуть нові можливості професійного зростання на тренінгах за участі світових лідерів інформаційних технологій, які є партнерами Національного проекту "Відкритий світ"
  • Вчителі будь-коли зможуть зв'язатися з батьками через Інтернет та обговорити з ними, як навчаються їхні діти.

МИ В WIKI

libfile.php?path=&filename=wiki_1