Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №6"

Дніпровської міської ради

Всесвітній день вишѝванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка. Ось і вчителі та учні КЗО "СЗШ №6" долучилися до цього свята
Детальнiше
Другий рік поспіль наша команда "Воїни світла" стає переможцем міського етапу дитячо-юнацької військово-патріотично гри  "Сокіл "Джура" .Детальнiше


Директор школи КЗО СЗОШ№6
Морокко Людмила Миколаївна


Гімн нашої школи


МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ШКІЛЬНИЙ ПРЕДМЕТ
Українська мова та література
Історія
Математика
Інформатика
Фізика
Хімія
Англійська мова
Біологія
Географія
Світова література
Правознавство
Економіка
Музика
Фізична культура
Трудове навчання
Дивись Результат
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Письмо от Деда Мороза 

Головна

"Твори добро, і воно відгукнеться".

Шановні вчителі, батьки та учні!    

                                                                      

image022Ми раді вас вітати на нашому офіційному сайті КЗО СШ №6.    

Наша школа - це велика дружня родина, де діти пізнають світ, де вчитель живе інтересами дітей, де опікуються проблемами дитини і допомагають їх вирішувати, де панує добро і злагода.

І для цієї високої мети школа плідно працює у Всеукраїнському експерименті за темою: "Формування професійної компетентності конкурентоспроможного вчителя в умовах інноваційного навчального закладу".

Тому кожний наш вчитель постійно збагачує свої професійні надбання, нарощує свій духовний та інтелектуальний потенціал і прагне до особистої самодосконалості, щоб реалізуватися та обрати належну конкурентоспроможну позицію у глобальному інформаційному та полікультурному просторі й гідно відповісти на численні виклики сучасного суспільства.

Школа №6 базово співпрацює з Університетом економіки та права імені Нобеля, Дніпропетровським національним університетом імені Олеся Гончара, Металургійною академією, Гірничою університетом, що дає можливість нашим випускникам стати студентами цих вишів.

Бо успіхи наших випускників є вагомим результатом постійної співпраці батьківської громади та вчительського колективу нашої школи.

В нашому навчальному закладі є допрофільне та профільне навчання учнів 8 - 11 класів. Учні та їхні батьки мають змогу обирати бажаний профіль навчання в старшій школі.

Це забезпечує:

  • поглиблене вивчення різних дисциплін;
  • організацію індивідуальної роботи з обдарованими учнями;
  • реалізації науково-досліднецької роботи МАН;
  • виховання переможців та призерів предметних олімпіад;
  • системної підготовки до ЗНО.

В КЗО СШ №6 успішно впроваджується багато навчально-виховних проектів, методичні науково-практичні конференції, різноманітні майстер-класи, тренінги, дебати, круглі столи тощо, як регіонального так і Всеукраїнського рівнів.

І ми щиро запрошуємо до співпраці Всіх хто зацікавлений у формуванні Людини XXI століття - нової генерації успішної та креативної особистості!

Ласкаво просимо до країни яскравих мрій та творчих звершень -  СШ №6!

 
49006 м.Дніпропетровськ, КЗО СЗШ№6 вул.Робоча,64
тел. +38(0562) 42-36-28
www.shkola6.dp.ua
Головний редактор сайту - Оболонська Жанна Григорівна
ВЕБ-майстер проекту - Шишацький Олег Вікторович