Минулий навчальний тиждень пройшов в кропіткій, напруженій праці як вчителів так і дітей. Учні нашої школи брали участь у районних олімпіадах з декількох навчальних дисциплін.

Детальнiше

Музичні фізкультурні хвилинки.

Детальнiше

Дитячий табір відпочинку «Добрик»

dobrik

Начальник табору - Ярош Наталя Дмитрівна, заступник директора з виховної роботи

Старша вожата - Свист Юля Сергіївна, вчитель

Щороку  на базі СШ № 6  відкривається літній табір відпочинку з денним перебуванням «Добрик» який  став вже відомим, популярним і улюбленим дітьми.
Наш табір щорічно відвідують  хлопчики і дівчатка віком від 6 до 12 років.
Добре продумані в таборі
режим дня  і  робота гуртків:

• "Технічне моделювання"
  • "Дитяча філармонія"
  • "Олівець-молодець"
  • "Петриківський розпис"
  • Спортивні секції та інш.

Відпочинок вимагає багато сил і енергії, тому на базі табору «Добрик» для дітей  організовано чудове триразове харчування і киснева пінка.
За здоров'ям юних відпочивальників постійно стежать лікар і медсестра. Щодня в таборі «Добрик» працює і «Психологічна служба», що створює сприятливий клімат для творчих шукань.

Наших дітлахів у таборі дивували захоплюючі поїздки в ліс на туристичну тропу "Комариний рай", екскурсії, відвідування музеїв і парків, планетарію, перегляд кінофільмів, зустрічі з фокусником, екзотичними тваринами, лікарем-стоматологом.
Під час роботи табору всі загони представили свої творчі програми та взяли участь у конкурсах «Чи знаєш ти Україну?»,  «День іменинника», «Зорепад зірок» та багатьох інших.

Для зміцнення здоров'я кожна дитина загону обов'язково і щодня займалася ранковою гімнастикою, брала участь у «Веселих стартах».

Секрет успіху і популярності табору «Добрик» простий: тут цікаво, різноманітно, весело, смачно, дружно і безпечно!

libfile.php?path=novosti%2Fn_2014%2Flager%2F&filename=lager_41   libfile.php?path=novosti%2Fn_2014%2Flager%2F&filename=lager_42   libfile.php?path=novosti%2Fn_2014%2Flager%2F&filename=lager_12

libfile.php?path=&filename=pdfПроект "Добрик крокує стежками літа"

libfile.php?path=&filename=wordПоложення про пристосований дитячий табір відпочинку з денним перебуванням "Добрик"

libfile.php?path=&filename=pdfПравила поведінки дітей в таборі

libfile.php?path=&filename=pdfІнструкція з охорони праці та Т/Б для вихованців пришкільного табору відпочинку "Добрик"

libfile.php?path=&filename=pdfГрафік виховних заходів дитячого табору «Добрик»

libfile.php?path=&filename=pdfФото "Добрика"

libfile.php?path=&filename=pdfБатьківські відгуки про роботу дитячого табору відпочинку "Добрик" (І зміна 2013 р.)