04.07.2020
Підготовка школи до нового навчального 2020-2021 року
далее
22.06.2020
День скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні

Успіхи і досягнення

libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=26  libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=27   libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=28

libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=37  libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=38    libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=40

Сьома Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2016"

В межах  Сьомої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2016» (17-19.03.2016 р.), КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ  "СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 6" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, нагороджений Срібною медаллю, дипломом та грамотою в номінації: ««Інформаційні форми розвитку професійної компетентності педагогічних працівників у закладах освіти», за презентайію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національній освітній простір.

libfile.php?path=novosti%2Fn_2016%2F&filename=vustavka_berezen_5   libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=sribna_medal_2  libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=sribna_medal_1

Наша школа приймала активну участь не тільки у виставці, представивши експозицію. Морокко Людмила Миколаївна взяла участь у науково-практичній конференції Інституту обдарованої дитини НАПН України, Управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради на базі Київського палацу дітей та юнацтва - нагороджена Сертифікатом доповідача презентації "Інноваційні педагогічні технології у досвіді експериментальних навчальних закладів м. Дніпропетровська".

libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=sribna_medal_3  libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=sribna_medal_4

В межах  Шостої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2015», КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ  "СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 6" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, нагороджений золотою медаллю, дипломом та грамотою в номінації: «Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді», за активну роботу з упровадження педагогічних інновацій у навчально-виховний процес.

libfile.php?path=novosti%2Fn_2015%2F&filename=vistavka_2015

Наш сайт-переможець 4-го Всеукраїнського Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу у номінації «Шкільні веб-сайти»!

18 квітня 2014 р. комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 6» Дніпропетровської міської ради нагороджено грамотою Міністерства освіти і науки України   4-го Всеукраїнського Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу у номінації "Шкільні веб-сайти".

libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=nagorodu_26  libfile.php?path=novosti%2Fn_2014%2F&filename=nagorodgenya_sayt_7

libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=20  libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=21   libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=22

libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=nagorodu_24   libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=nagorodu_25

libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=nagorodu_27   libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=nagorodu_28  libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=nagorodu_29

libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=nagorodu_21   libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=nagorodu_22  libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=nagorodu_23

libfile.php?path=novosti%2Fn_2014%2F&filename=gramota_6a  libfile.php?path=novosti%2Fn_2014%2F&filename=gramota_dup_rayon  libfile.php?path=novosti%2Fn_2014%2F&filename=gramota_ispanskiy

libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=gramoti_5 libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=nagorodu_31

libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=gramoti_4     libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=gramoti_3

В межах  ІV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2013», КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ  "СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 6" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, нагороджений золотою медаллю, дипломом та грамотою в номінації: «Професійна діяльність вчителя в інноваційному навчальному закладі», за активну роботу з упровадження педагогічних інновацій у навчально-виховний процес.

libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=P1010812   libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=P1010813       libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=P1010818

vustavkaSO-2012

В межах  ІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2012», КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ  "СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 6" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, нагороджено науковими інститутами Національної академії педагогічних наук України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України: срібною медаллю і дипломами та грамотою в номінації: «Соціальне партнерство у контексті розвитку сучасного навчального закладу: професійно-технічної та загальної середньої освіти» за активну участь з модернізації системи освіти.

libfile.php?path=nagorodu%2F&filename=3misze-sait

Web-сайт ЗНЗ І-ІІІ ступенів:

Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 6» Дніпропетровської міської ради (м. Дніпропетровськ, Красногвардійський район, директор - Морокко Людмила Миколаївна) - нагороджено грамотою за ІІІ місце Дніпропетровської обласної державної адміністрації головного управління освіти і науки за формування единого інформаційного середовища системи навчальних закладів Дніпропетровської області та перемогу у номінації "Web-сайт ЗНЗ І-ІІІ ступенів".

05.07.2020
ВЕБ-майстер проекту - Майстерня розробки сайтів