ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц НАСТРОЙКИ:
Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»
м. Дніпро
+38(067)650-25-71

Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»

Дитячий табір відпочинку «Добрик»

Начальник табору — Ярош Наталя Дмитрівна, заступник директора з виховної роботи

Старша вожата — Свист Юля Сергіївна, вчитель

Щороку  на базі СШ № 6  відкривається літній табір відпочинку з денним перебуванням «Добрик» який  став вже відомим, популярним і улюбленим дітьми.
Наш табір щорічно відвідують  хлопчики і дівчатка віком від 6 до 12 років.
Добре продумані в таборі режим дня  і  робота гуртків:

• «Технічне моделювання»
  • «Дитяча філармонія»
  • «Олівець-молодець»
  • «Петриківський розпис»
  • Спортивні секції та інш.

Відпочинок вимагає багато сил і енергії, тому на базі табору «Добрик» для дітей  організовано чудове триразове харчування і киснева пінка.
За здоров’ям юних відпочивальників постійно стежать лікар і медсестра. Щодня в таборі «Добрик» працює і «Психологічна служба», що створює сприятливий клімат для творчих шукань.

Наших дітлахів у таборі дивували захоплюючі поїздки в ліс на туристичну тропу «Комариний рай», екскурсії, відвідування музеїв і парків, планетарію, перегляд кінофільмів, зустрічі з фокусником, екзотичними тваринами, лікарем-стоматологом.
Під час роботи табору всі загони представили свої творчі програми та взяли участь у конкурсах «Чи знаєш ти Україну?»,  «День іменинника», «Зорепад зірок» та багатьох інших.

Для зміцнення здоров’я кожна дитина загону обов’язково і щодня займалася ранковою гімнастикою, брала участь у «Веселих стартах».

Секрет успіху і популярності табору «Добрик» простий: тут цікаво, різноманітно, весело, смачно, дружно і безпечно!

3 червня 2019 року відбулося відкриття дитячого табору відпочинку з денним перебуванням «Добрик»

03/06/2019

11/06/2019