Дистанційне навчання для вчителів

Сайт дистанційного навчання вчителів створений та спрямований на вдосконалення фахової майстерності освітян та допомогу в модернізації системи викладання курсів підвищення кваліфікації. Курси вчителів за дистанційною формою навчання являються інтерактивною формою освіти на відстані; це варіативна, спрямована і контрольована самоосвіта, заснована на єдності самостійної праці слухачів та оцінки їх рівня підготовки.

Метою кожного курсу є створення умов професійного розвитку працівників освіти, допомога педагогам у розуміння необхідності  перетворення свого мислення, пошук нових можливостей самореалізації у професійній діяльності.

Для забезпечення курсової перепідготовки педагогічних працівників області  було створенню 18 дистанційних курсів для директорів, заступників директорів, методистів та викладачів з різних предметів та забезпечено реєстрацію 825 вчителів навчальних закладів області та викладачів інституту, які працюють в системі дистанційного навчання.

libfile.php?path=&filename=dist_navchanya