ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц НАСТРОЙКИ:
Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»
м. Дніпро
+38(050)340-05-28; (056)780-05-23

Комунальний заклад освіти
«СЗШ №6»

Школа сьогодні

Бюджет участі

Що таке бюджет участі?

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проєктів для покращення міста/ОТГ та/або голосування за них.

Будь-який житель міста/ОТГ може подати проєкт, пов’язаний з покращенням життя в місті/ОТГ, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проєкт реалізують в рамках бюджету.

Тому батьки нашої школи не залишились осторонь. До бюджету участі нами було подано два проєкти: «Сучасний освітній кабінет трудового навчання та технологій — майстерня талантів та творчості СШ №6″ за номером 130 та » Сучасний кабінет фізики як простір для розвтику творчої особистості» за номером 159. На теперішній час наші проєкти знаходяться у стадії розгляду. Просимо вас підтримати наші проєкти, які дозволять нашим дітям отримувати більш якісні знання та досвід.