Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №6"

Дніпровської міської ради

03.06.2018
Відкриття пришкільного табору відпочинку "Добрик"
1 червня у школі відбулося ... далее
03.06.2018
1 червня День Захисту дітей
Міжнародний день захисту ... далее
03.06.2018
Зі святом Останнього дзвоника!!!
Останній четвер травня - ... далее


Директор школи КЗО СЗОШ№6
Морокко Людмила Миколаївна


Гімн нашої школи


МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ШКІЛЬНИЙ ПРЕДМЕТ
Українська мова та література
Історія
Математика
Інформатика
Фізика
Хімія
Англійська мова
Біологія
Географія
Світова література
Правознавство
Економіка
Музика
Фізична культура
Трудове навчання
Дивись Результат
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Письмо от Деда Мороза 

Увага! Майбутній першокласник!

Увага! Батьків майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників!

den_otkr_dverej

Знайомство зі школою   strelka


Лист МОН № 1/9-71 від 14.02.15 року щодо роз'яснення порядку приймання дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів

Мікрорайон КЗО "СЗОШ №6"

 • вул. Наримська - повністю
 • вул. Ігоря Клюєва - повністю
 • вул. Токарна - повністю
 • провулок Токарний - повністю
 • вул. Ньютона - №№ 2-64; 3-23; 25
 • вул. Робоча - №№ 19, 20, 21, 22а, 23, 23а, 23б, 24а, 25а, 25б
 • вул. Уральська - №№ 9, 11, 13, 30, 19, 17
 • вул. Гродненська - №№ 22
 • вул. Аптекарська балка - №№ 135-147
 • провулок Ілліча - повністю
 • вул. Богданова - повністю

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Триває набір учнів до 1 класу комунального закладу освіти"Середня загальноосвітня школа №6" Дніпропетровської міської ради  

1. Зарахування учнів до загальноосвітнього навчального закладу здійснюється на безконкурсній основі.

2. Зарахування учнів до навчального закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом  директора.

3. Для зарахування дитини до навчального закладу батьки  зобов'язані подати наступні документи: 

- заяву на ім'я директора школи;

- копію свідоцтва про народження дитини; 

- медичну картку встановленого зразка. 


УВАГА! Всеукраїнський проект за програмою"Інтелект України".


libfile.php?path=perhoklasnik%2F&filename=intelekt_ukr_1

Інтелект - один із найдорожчих ресурсів. Щоб пересвідчитися, наскільки цінним у сучасному світі є інтелект, варто переглянути інформацію про галузі економіки, що найбільш динамічно розвиваються: телекомунікації та Інтернет-проекти, фінансова галузь, високотехнологічне виробництво і ринок програмних продуктів. Навіть металургію, нафтопереробну та хімічну промисловість не можна уявити без сучасних технологій, і наукоємність цих галузей невпинно зростає.

Сутність проекту полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями, а у набутті нею, перш за все, необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій,раціональної організації навчальної праці; розвитку пізнавальних процесів — сприйняття, пам'яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра — цілеспрямованості, працелюбності, організованості, охайності, наполегливості, волі тощо.

Програма розроблялася таким чином, щоб врахувати вікові особливості учнів, не лише зберегти, а й збільшити їх інтерес до навчання. Завдяки міжпредметним зв'язкам, засобам наочності та відео матеріалам, об'єкт вивчення стає більш зрозумілим та цікавим. Для прикладу, якщо на уроці "Читання" діти вивчали оповідання про соловейка, то на уроці "Я і Україна" вони дізнаються про класову та видову приналежність цього птаха, спосіб життя, проглядають відео фрагмент з соловейком, чують його спів.

Додатково до загальношкільних предметів, програма яких спеціально адаптована, введені нові: "Навчаємося разом", на якому діти розвивають пам'ять за спеціальними методиками, вчаться працювати з інформацією, та предмет "Еврика", на якому учні розвивають творчі, винахідницькі якості, кмітливість, працюють над рішенням складних задач. Завдяки тому, що під час розробки й апробації програми проект мав медико-психолого-психіатричний супровід провідних вчених Інституту здоров'я школярів та підлітків Академії медичних наук України, вдалося побудувати програму так, щоб зберігати оптимальний баланс психофізичного стану дитини, не допускаючи, з одного боку, нервового перезбудження, а з іншого - втоми, втрати цікавості. Крім обов'язкових уроків фізичної культури, кілька разів впродовж кожного уроку учні беруть участь в музичних паузах з елементами фізичних вправ і танцювальних рухів, роблять вправи для очей, застосовують релаксуючі елементи.

Шановні батьки!

Якщо ви вважаєте, що ваша дитина допитлива й розумна, якщо ви пов'язуєте майбутнє своєї дитини з інтелектуальною сферою - ми чекаємо на вас.Що потрібно знати майбутньому першокласнику?


imageЗ яким "багажем" повина йти дитина до школи?
Що йому дійсно потрібно знати і вміти, щоб бути успішним і не зазнавати труднощів у навчанні?
Практично на всіх мовах світу вік від 3 до 7 років вважаеться дошкільньою. Це вік формування навичок, необхідних для систематичного навчання.

Школа - важливий етап в житті кожньої дитини, шкільна успішність проектується на подальше життя, тому батькам хочеться, щоб дитина йшла до школи досить підготовленим. Що потрібно знати майбутньому першокласнику, і як повинен він себе вести?

Чому і як ми вчимо малюків?

Існує ціла індустрія по підготовці дітей до школи. Практично з самого народження іграшки малюка починають ділитися на розважальны та розвиваючі. Саме граючи, дитина оптимально розвиває якості, які допоможуть їй у школі: увага, концентрацію, пам'ять, кмітливість, посидючість, дрібну моторику і логіку. У що грати?
Та в що завгодно! Загадувати і відгадувати загадки, рухатися до перемоги в улюблених настільних іграх-"бродилка" або напружувати свій розум, із захопленням збираючи логічні пазли.

Кожен сучасний батько знає, що малюк має бути готовий до школи, і чим раніше почнеться ця підготовка, тим успішніше дитина буде не тільки в школі, але і в житті. «Після трьох уже пізно» - девіз прихильників раннього розвитку. Вони абсолютно впевнені: чим раніше почнеться інтелектуальний розвиток, тим простіше буде дитині адаптуватися в шкільному житті. Книга - головне джерело знань, тому розвиваюча книжка - основний супутник будь-якої дитини від коляски до 1 вересня.

Прописи, букварі, збірки вправ, тести на логіку давно перестали бути атрибутами шкільного життя і повним складом перейшли в життя сучасного дошкільника. За статистикою, 80% дитячих книжок, надрукованих в Україні, присвячені саме підготовці до школи. Попит народжує пропозицію. Займатися важливою справою підготовки дитини до школи повинен тільки фахівець. У кожному районі будь-якого міста є не меньш десятка шкіл для дошкільнят. Там постійний ажіотаж.

Маленькі діти вчаться читати і рахувати, заповнюють прописи і гризуть граніт науки молочними зубами, щоб сісти до шкільної парти готовими до всього. Починати заняття з підготовки до школи треба не пізніше 4 років. Створюється враження, що посадити дитину за парту, щоб продовжити шкільне дитинство на 2-3 роки, - головне завдання батьків. І ось, нарешті, починається школа. А з нею і шкільні проблеми, звинувачують у яких за звичкою стала вже рідною за ці 7 років підготовку - недостатність академічних знань і погану техніку читання ...

А адже шкільна успішність визначається не кількістю написаних до 1 вересня палиць і не швидкістю читання книг. В основі успішного шкільного навчання лежить готовність дитини впізнавати і приймати світ, комфортно і вільно відчувати в цьому світі себе. Це так просто і так складно одночасно.

Що потрібно придбати майбутньому першокласнику:

 1. Шкільна форма.
 2. Спортивна форма.
 3. Спортивне взуття.
 4. Змінне взуття.Альбом і фарби (гуаш або медові).
 5. Пензлики для малювання (2шт).
 6. Кольорові олівці та фломастери.
 7. Кольоровий папір, кольоровий картон.
 8. Ножиці із закругленими кінчиками.
 9. Клей ПВА.
 10. Пластилін, дощечка із стеками.
 11. Папка для праці (за бажанням).
 12. Конструктор будь-який.
 13. Зошити (10 в косу лінію, 10 в клітинку).
 14. Обгортки для підручників та зошитів.
 15. Папка для зошитів.
 16. Пенал (2 ручки, простий олівець, лінійка, гумка).

Організація навчально-виховного процесу в 1 класі. 

До 1 класу школи зараховуються діти, як правило, з 6 років.

Термін навчання у початковій школі організовується за єдиним чотирирічним терміном.

Навчальні екскурсії проводяться протягом   4-х днів після завершення навчальних занять тривалістю  3 години на день. Учні 1-го класу навчаються лише у першу зміну. Тривалість уроків - 35 хвилин, перерви - 15 хвилин,  На уроці проводяться дві фізкультхвилинки. Домашні завдання в першому класі не задаються. Розвантажувальний день - четвер. Оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється відповідно до ''Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи'' (2008). Проводиться перевірка з читання та списування, оцінювання забезпечується вербально.

В школі працює група продовженого дня. Відповідно до Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу (ДСанПіН 5.5.2.008-01) для першокласників, які відвідують групи продовженого дня,  організувано  денний відпочинок (сон), а також  прогулянки на свіжому повітрі. Навчальний рік  у 1 класі розпочинається 1 вересня і закінчується не пізніше 31 травня наступного року. Його тривалість становить 175 робочих днів (35 навчальних тижнів).

Навчальний план для учнів початкової школи, в т.ч. і для 1 класу розрахований на 5-денний робочий тиждень. Навчання першокласників здійснюється за семестровою структурою.

Термін проведення канікул для 1 класу визначається відповідно до режиму роботи загальноосвітнього навчального закладу. Їх тривалість протягом навчального року не повинна бути меншою 30 календарних днів. З урахуванням особливостей регіону, специфіки роботи загальноосвітнього навчального закладу за погодженням з місцевими органами управління освітою допускається зміна графіка учнівських канікул, зокрема впровадження для учнів 1 класу додаткових весняних тижневих канікул.

Для учнів  школи функціонують: спеціалізовані кабінети (спортивний зал, клас хореографії, спортивний майданчик, комп'ютерний клас з підключенням до Інтернет, кабінет етики, англійської мови, спальня); бібліотека; стоматологічний кабінет; їдальня; майстерня (обслуговуючої праці).

Працюють гуртки: Моделювання; Петриківський розпис;  Юні натуралісти; Хореографічний; Художня гімнастика; Вокальний; Хор.

Спортивні секції: волейбол, баскетбол, легка атлетика, теніс, рукопашний бій.

Детально ознайомитися з роботою гуртків можна  в розділі "Секції та гуртки".

                Список дітей, які зараховані до 1-го класу

                               у 2018-2019 навчальному році

Список дітей, які зараховані  до 1-А класу 2018-2019 навчальний рік

Класний керівник: Гришина Ольга Іванівна

№ п/п

Прізвище, імя, по батькові

Дата народження

Примітка

1

Абасов Сеймур Тофік огли

10.09.2011

 

2

Алієв Роман Русланович

19.01.2012

 

3

Боровська Марія Тимофіївна

17.06.2012

 

4

Бутиріна Устіна Максимівна

16.02.2012

 

5

Голубек Святослав Олександрович

16.10.2011

 

6

Григоренко Тимур Геннадійович

21.05.2012

 

7

Гриценко Ніколь Ігорівна

18.12.2011

 

8

Гуркало Софія Яківна

24.02.2012

 

9

Гуркало Анастасія Яківна

24.02.2012

 

11

Джерш Тимофій Олександрович

06.02.2012

 

12

Душейко Неллі Дмитрівна

13.12.2012

 

13

Дьяконов Герман Геннадійович

20.10.2011

 

14

Живага Надія Ярославівна

13.10.2011

 

15

Журавель Ірма Юріївна

20.03.2012

 

16

Заброда Владислав Андрійович

17.12.2011

 

17

Зінченко Денис Віталійович

09.09.2011

 

18

Карпова Ангеліна Володимирівна

21.03.2012

 

19

Качур Марія Сергіївна

31.12.2012

 

20

Колодяжний Михайло Євгенович

24.09.2011

 

21

Кошелєв Данило Денисович

29.05.2012

 

21

Кузнецова Олена Сергіївна

13.03.2012

 

22

Кутовий Олександр Дмитрович

14.04.2012

 

23

Мінакова Олександра Євгенівна

26.04.2012

 

24

Муштей Даніїл Дмитрович

02.06.2012

 

25

Нестеренко Антон Максимович

24.06.2012

 

26

Оганесян Євген Артурович

18.08.2011

 

27

Панасенко Діана Олегівна

21.10.2011

 

28

Перехрест Олександра Олександрівна

26.06.2012

 

29

Піднебесний Нікіта Олексійович

11.09.2012

 

30

Постольник Данило Анатолійович

19.03.2012

 

31

Пустовойт Софія Глібівна

22.12.2001

 

32

Самойленко Микита Олександрович

14.02.2012

 

33

Сірко Святослав Андрійович

01.07.2011

 

34

Сліпченко Богдан Володимирович

19.11.2011

 

35

Усевич Валентина Леонідівна

01,10.2011

 

36

Усояні Артем Муразович

16.09.2011

 

37

Хоменко Олеся Олександрівна

07.03.2012

 

38

Шмакова Діана Русланівна

25.08.2011

 

 

 

 

 

              Список дітей, які зараховані  до 1-Б класу 2018-2019 навчальний рік

#

Прізвище, імя, по батькові

Дата народження

Примітка

#1

Антонова Софія

29.09.2011

 

#2

Біценко Мирон

28.05.2012

 

#3

Бондаренко Павло

09.11.2011

 

#4

Ващук Микита

24.09.2011

 

#5

Гетманюк Влада

23.07.2012

 

#6

Гуров Тимур

09.09.2011

 

#7

Дем янов Олександр

10.01.2012

 

#8

Журавльов Натан

24.11.2010

 

#9

Загорулько Артур

12.03.2012

 

#10

Камінська Вікторія

28.08.2011

 

#11

Кібець Діана

05.05.2011

 

#12

Кононенко Артем

18.08.2011

 

#13

Корогод Маріанна

28.05.1012

 

#14

Кройняк Ілля

07.07.2011

 

#15

Луценко Софія

29.07.2011

 

#16

Машонін Богдан

09.12.2011

 

#17

Мельник Злата

20.03.2012

 

#18

Михайлов Максим

15.05.2012

 

#19

Наумченко Марія

20.08.2012

 

#20

Огій Роман

13.06.2012

 

#21

Оріщенко Аліса

09.06.2012

 

#22

Петренко Софія

16.12.2012

 

#23

Разінін Тимур

27.01.2012

 

#24

Решетняк Ольга

19.08.2012

 

#25

Солоділова Анна

17.04.2011

 

#26

Хатнюк Ольга

26.10.2011

 

#27

Черненко Максим

10.02.2012

 

#28

Шепотько Дмитро

09.03.2012

 

#29

Шиюсар Єва

21.07.2011

 

#30

Яблучанський Олексій

28.06.2012

 

#31

Явтушенко Олексій

27.11.2010

 Список дітей, які зараховані  до 1-і класу 2018-2019 навчальний рік

 

№ п/п

Прізвище, імя, по батькові

Дата народження

Примітка

1

Арустамян Ніна Юрївна

23.08.2012

 

2

Абашин Семен Олексійович

14.03.2012

 

3

Базелевська Вікторія Максимівна

22.02.2012

 

4

Величковська Мар'яна Андріївна

09.09.2012

 

5

Вікторов Матвій Валерійович

08.06.2012

 

6

Глущенко Гліб Ігорович

10.02.2012

 

7

Гукасов Давид Едуардович

04.04.2012

 

8

Делибалтова Таісія

03.11.2011

 

9

Драниця Назар Валерійович

18.07.2012

 

10

Дубініна Аріна Андріївна

15.10.2011

 

11

Дуплій Андрій Дмитрович

21.11.2011

 

12

Зайцев Артем Дмитрович

15.02.2012

 

13

Здесенко Андрій

 

 

14

Камінов Володимир Олександрович

16.10.2011

 

15

Краснощок Матвій Дмитрович

08.10.2011

 

16

Криштопа Варвара Олександрівна

16.01.2012

 

17

Криштопа Гліб Олександрович

16.01.2012

 

18

Кулікова Анастасія Павлівна

25.01.2012

 

19

Куляба Михайло Антонович

22.02.2012

 

20

Левадна Марина Олександрівна

04.11.2011

 

21

Литвиненко Дмитро Ігорович

30.04.2012

 

22

Ляшенко Євгенія Віталівна

29.01.2012

 

23

Недай Євгенія Віталіївна

09.11.2011

 

24

Нестеренко Ілля Андрійович

04.04.2012

 

25

Ожигін Тимур Дмитрович

10.04.2012

 

26

Османова Катрін Андріївна

21.10.2011

 

27

Паришкура Ангеліна Евгенівна

11.05.2012

 

28

Попов Ярослав Ігорович

17.06.2011

 

29

Рибалка Олександра Валентинівна

16.12.2011

 

30

Трюхан Денис Артемович

16.03.12

 

31

Усович Артем Валерійовича

21.05.12

 

32

Швець Катерина Романівна

25.11.2011

 

33

Шевченко Іван

10.02.2012

 

34

Широкопояс Миколай Миколайович

03.11.2011

 

 Запрошуємо до знайомства зі школою Двері нашої школи завжди відкриті для всіх бажаючих отримати міцні знання!

Адреса закладу:  Вул. Робоча 64, КЗО "СЗОШ №6" тел.: 42-36-28  з 9.00 - 16.00
19.07.2018
49006 м.Дніпро, КЗО СЗШ№6 вул.Робоча,64
тел. +38(0562) 42-36-28
www.shkola6.dp.ua
Головний редактор сайту - Оболонська Жанна Григорівна
ВЕБ-майстер проекту - Шишацький Олег Вікторович