школа №6 у г.Дніпропетровську

, Школа №6,КЗО СЗОШ №6 у Дніпропетровську, Дніпропетровська КЗО СЗОШ №6
24.08.2014
З  Днем Незалежності України!
21.08.2014
"Добрик" - кращий

Доска бесплатных деловых объявлений

Атестація вчителів

Перспективний план

атестації та курсового підвищення кваліфікації педпрацівників КЗОСЗОШ №6 на 2010-2019 н.р.

№ з/п Прізвище, ім"я, по-батькові вчителя 2010

32 Саржан В.В. - - - - - м.сп. - - - -
33 Слупачик О.О. - - - - - м.сп. - - - -
34 Матвієнко О.В. - - - - - - - м.сп. - -

Атестація педагогічних працівників 2013-2014 н.р.

12 січня  вчитель 4Б класу Сеітова Анастасія Олександрівна провела відкритий урок природознавчства.

Тема уроку: Південний берег Криму.

Мета: закріпити знання з теми «Степи і лісостепи». Створити умови для осмислення нової і вже відомої інформації, продовжувати формувати уявлення про кліматичні умови, рослинний і тваринний світ Південного берегу Криму; формувати уявлення про своєрідність природи цієї зони; продовжити роботу з навчання учнів вміння відбирати головне використовуючи різні джерела інформації оформляти творчий звіт, публічно захищати результат творчої діяльності; залучати учнів до пошуку і дослідницької діяльності, розвивати спостережливість, уяву, мислення. Виховувати естетичні почуття та інтерес до знань про природу,  любов до рідного краю - України.

libfile.php?path=tiqdeni_pochatkovuh_klasiv%2F&filename=tpk_11    libfile.php?path=tiqdeni_pochatkovuh_klasiv%2F&filename=tpk_12    libfile.php?path=tiqdeni_pochatkovuh_klasiv%2F&filename=tpk_13

28 січня вчитель інформатики Оболонська Жанна Григоріївна показала майстер-клас для вчителів нашої школи.

Тема уроку: Спільне використання файлів, папок, принтерів, доступ до Інтернету.  Спільне використання ресурсів локальної мережі.

Мета: дати поняття про права доступу до ресурсів, навігацію локальною мережею, віддалене керування комп'ютером, сформувати навички спільного використання файлів і папок, принтерів, спільного доступу до локальної мережі.

Під час роботи в локальній мережі учні застосувували набуті знання  роботи із спільним використанням ресурсів ЛОМ на практиці. Вчилися розпізнавати  різницю між входом  до сеансу  користувача  на  локальному комп'ютері  та  входом  до  мережного  домену;  способи  навігації  локальною  мережею  в  середовищі  операційної  системи; способи  організації  спільного  доступу  до  Інтернету;  відкривати  файли  та  папки  на  інших  комп'ютерах  локальної  мережі; копіювати та переміщувати дані між різними комп'ютерами мережі; надавати  спільний  доступ  до  папок  на  клієнтському комп'ютері; використовувати  мережний  принтер; використовувати  системні  засоби  віддаленого  керування комп'ютером.

libfile.php?path=v_uroki%2F&filename=vu_informatika_1  libfile.php?path=v_uroki%2F&filename=vu_informatika_2  libfile.php?path=v_uroki%2F&filename=vu_informatika_3

libfile.php?path=v_uroki%2F&filename=vu_informatika_4  libfile.php?path=v_uroki%2F&filename=vu_informatika_5  libfile.php?path=v_uroki%2F&filename=vu_informatika_6

5 февраля учитель русского языка и литературы Малюга Н.Б. подготовила и провела  открытый урок в 11-А классе.

libfile.php?path=novosti%2Fn_2014%2F&filename=eseninТема урока: "Предельная искренность и лиризм поэзии С. Есенина" (итоговый урок по творчеству С.Есенина).

Цель урока: ввести учащихся в поэтический мир Есенина, раскрыть сложность и драматизм жизненного и творческого пути; помочь оценить глубочайшую искренность поэта и осознать важность твердой жизненной поэзии в судьбе человека.Наполненная любовью к человеку, к родной земле, проникнутая душевностью, предельной искренностью, добротой, поэзия Есенина актуальна и современна и в наши дни. Многие его стихи стали песнями.

Все ученики работали в пяти группах: литературоведы, исследователи, чтецы, программисты, оформители они готовили и защищали свои творческие проекты. Урок сопровождался презентацией, рассказом интересных эпизодов из жизни самого драматичного, скандального и ранимого русского поэта. Звучали стихи Есенина в исполнении учащихся.

3 березня вчитель музики виноградина Світлана Олександрівна провела відкритий урок в 7-А класі який присвятила памяті великого Кобзаря.

Тема уроку: Прелюд пам"яті Тараса Шевченка.

На уроці діти співали пісні на вірші Т.Шевченка, переглядали його картини та згадували доленосні події  його життя.

libfile.php?path=novosti%2Fn_2014%2F&filename=urok_muziki        libfile.php?path=novosti%2Fn_2014%2F&filename=urok_muzik_4i

libfile.php?path=novosti%2Fn_2014%2F&filename=urok_muzik_3i        libfile.php?path=novosti%2Fn_2014%2F&filename=urok_muzik_2i

5 березня відкриті уроки провели:

ЗозулякЛідія Семенівна, вчитель математики, у 5А класі

Тема уроку: Десяткові дроби. Додавання і віднімання десяткових дробів.

libfile.php?path=novosti%2Fn_2014%2F&filename=urok_matem_1    libfile.php?path=novosti%2Fn_2014%2F&filename=urok_matem_2jpg  libfile.php?path=novosti%2Fn_2014%2F&filename=urok_matem_4jpg

Кожемякіна Ольга Олександрівна, вчитель англійської мови, у 6А класі

Тема уроку: Видатні люди та місця пов"язані з ними

libfile.php?path=novosti%2Fn_2014%2F&filename=urok_angl_mov_1   libfile.php?path=novosti%2Fn_2014%2F&filename=urok_angl_mov_2  libfile.php?path=novosti%2Fn_2014%2F&filename=urok_angl_mov_3

libfile.php?path=&filename=pdfАтестація педагогічних працівників - 2012-2013 н.р

libfile.php?path=&filename=pdfАтестація педагогічних працівників - 2011-2012 н.р.

libfile.php?path=&filename=pdfАтестація педагогічних працівників - 2010-2011 н.р.

libfile.php?path=&filename=pdfАтестація педагогічних працівників - 2009-2010 н.р.

libfile.php?path=&filename=ppf Атестація педагогічних працівників - 2008-2009 н.р.